Oyun Fatihi kanalı neden ihtar aldı?

Oyun Fatih'i deyince aklıma geldi, hiç unutmuyorum. 2018 ya da 2017 gibi bir yılbaşı çekilişi yapmıştı, kazanmıştım ve göndermişti. Kodu çalıştırmayı denediğimde kodun kullanılmış bir kod olduğunu gördüm. Oyun Fatih'i benim için bitmişi o gün, sanırım gerçekten de böyle birisi.

Onu yapmayan kişi neredeyse yok çok az kişi doğru düzgün çekiliş yapıyor.
Kodu göndermesi bile mucize.

aslında oyun fatihini uzun yıllardır takip ediyorum ama bi ara izlememiştim ama döndüğümde ihtar aldığını öğrendim nedenini bilen varmı?

Oyun Fatihi deyince aklıma geldi, hiç unutmuyorum. 2018 ya da 2017 gibi bir yılbaşı çekilişi yapmıştı, kazanmıştım ve göndermişti. Kodu çalıştırmayı denediğimde kodun kullanılmış bir kod olduğunu gördüm. Oyun Fatihi benim için bitmişti o gün, sanırım gerçekten de böyle birisi.
Peki söyledin mi çalışmadığını?

Öyle birisi vardı değil mi vallaha konuyu açmasan öyle birisi olduğunu unutmuştum.

Oyun Fatihi deyince aklıma geldi, hiç unutmuyorum. 2018 ya da 2017 gibi bir yılbaşı çekilişi yapmıştı, kazanmıştım ve göndermişti. Kodu çalıştırmayı denediğimde kodun kullanılmış bir kod olduğunu gördüm. Oyun Fatihi benim için bitmişti o gün, sanırım gerçekten de böyle birisi.
YouTube'un Tayyip'i zaten o adam. Sürekli "insallah masallah suphanallah namazımızı kıldık kardeslerim Allah'ın izniyle simdi bu evi raidleyecegiz. :D:sdD:D:d:Dsd:Dfas" diye bir seyler zırvalıyor. Dini ve milli degerleri suistimal eden biri. Sonra da bit olaylarına karıstı. :Dd

Yeni konular

Geri
Yukarı