Oyun oynamaktan sıkılmış bir insan VR gözlük ile eğlenir mi?

Hocam bu oyunların oynadınız işiniz bitti sonra ne yapacaksınız? VR kullananların neredeyse çoğu birkaç ay sonra tozlu rafa kaldırıyor. Oynayanlarda genellikle beat saber falan tarzı oyunlar oynuyor. Kütüphanesi gerçekten kısıtlı ama kendiniz bir düşünün oyun kütüphanesine iyice bakın eğer sizi tatmin edip fiyatına değecek gibi duruyorsa alın. En kötü tozlu rafa kaldıracak olursanızda 2. el satarsınız. Alıp almamak size kalmış ben fikrimi sundum.

Aslında var ya en iyisi 2. el almak sıfır alıp ne yapacaksın zaten her türlü garantiden yararlanamıyorsun. Bu arada saydığım oyunlar öyle oynadım bitti tarzı oyunlar değil. Zaten VR'daki çoğu oyun bu tarz oyunlar.

Aslında var ya en iyisi 2. el almak sıfır alıp ne yapacaksın zaten her türlü garantiden yararlanamıyorsun. Bu arada saydığım oyunlar öyle oynadım bitti tarzı oyunlar değil. Zaten VR'daki çoğu oyun bu tarz oyunlar.

2. el piyasasında fiyatlar ne alemde bilmiyorum ama uygunsa neden olmasın. Onun dışında oyun konusunda yine dediğim gibi bitmeyen oyun olsa bile sizi sıkıp sıkmama durumuna göre yani sizi ne kadar götüreceğini göre karar verip alın ki dediklerinize göre uzun süre oynamayı düşünüyorsunuz zaten.

2. el piyasasında fiyatlar ne alemde bilmiyorum ama uygunsa neden olmasın. Onun dışında oyun konusunda yine dediğim gibi bitmeyen oyun olsa bile sizi sıkıp sıkmama durumuna göre yani sizi ne kadar götüreceğini göre karar verip alın ki dediklerinize göre uzun süre oynamayı düşünüyorsunuz zaten.

Mesela ben hep Minecraft'ta köpeğimi okşayayım seveyim istemişimdir işte ne bileyim yatakta uzanıyorken gerçekten ben de yatıyor olayım zombilere kılıç sallayayım bir yandan da kalkanımı kullanayım falan uff çok iyi.

Oculus Quest 2 sahibi biri olarak konuşuyorum. İlk aldığımda her gün deli gibi oyun oynuyordum. Maksimum 1 ay sonrasında sıkıldım, şuan yaklaşık 5 6 aydır yatıyor çekmecede.
Öyle uçmalı kaçmalı oyun seçeneği de çok yok. Iron Man var güzel olan. Onun dışında genelde silah ve kılıçlı oyunlar. Hep birbirini tekrar ettiği için sıkıyor.
Arada açıp BeatSaber oynuyorum, nadirende olsa Netflix'ten dizi izliyorum VR ile.

Oculus Quest 2 sahibi biri olarak konuşuyorum. İlk aldığımda her gün deli gibi oyun oynuyordum. Maksimum 1 ay sonrasında sıkıldım, şu an yaklaşık 5 6 aydır yatıyor çekmecede.
Öyle uçmalı kaçmalı oyun seçeneği de çok yok. Iron Man var güzel olan. Onun dışında genelde silah ve kılıçlı oyunlar. Hep birbirini tekrar ettiği için sıkıyor.
Arada açıp beatsaber oynuyorum, nadirende olsa Netflix'ten dizi izliyorum VR ile.

Minecraft güzel oynanıyor mu?

Oculus Quest 2 sahibi biri olarak konuşuyorum. İlk aldığımda her gün deli gibi oyun oynuyordum. Maksimum 1 ay sonrasında sıkıldım, şu an yaklaşık 5 6 aydır yatıyor çekmecede.
Arada açıp beatsaber oynuyorum, nadirende olsa Netflix'ten dizi izliyorum VR ile.

Cevap verir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı