Oyun oynarken ayağımın hareket etmesi

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, hep aklıma geliyor ama bir türlü yazamıyordum, hep bir şey oluyordu. Oyun oynarken (özellikle FPS) istemsizce sol ayağım hareket ediyor. Hani sol bacağınızı sağ bacağınızın üstüne attıktan sonra ayağınızı oynatırsınız ya. Aynen öyle oluyor benimkisi de. Bu bir sağlık sorunu mudur? Heyecan dan olacağını sanmıyorum çünkü genellikle her zaman oluyor, teşekkürler.

Merhaba, hep aklıma geliyor ama bir türlü yazamıyordum, hep bir şey oluyordu. Oyun oynarken (özellikle FPS) istemsizce sol ayağım hareket ediyor. Hani sol bacağınızı sağ bacağınızın üstüne attıktan sonra ayağınızı oynatırsınız ya. Aynen öyle oluyor benimkisi de. Bu bir sağlık sorunu mudur? Heyecan dan olacağını sanmıyorum çünkü genellikle her zaman oluyor, teşekkürler.
ben cs go oynarken 2 bacağım birden titriyor bence sorun değil herkesde olabilir :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı