Oyun oynarken sinir krizi geçirmek

Günaydın arkadaşlar. 2 ay önce bilgisayar topladım sırf oyun oynamak için. Warzone oynuyorum çoğu zaman. Oyun oynamak hayatımda en çok sevdiğim şeylerden lakin ölünce veya hata yapınca sinir krizi geçirip mouse klavye kırıyorum. Bu da bütün hayat enerjimi ve neşemi bitiriyor. En ufak zevk almamaya başladım. Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?
Hocam en iyisi siz "Portal" serisine başlayın. 😀

Günaydın arkadaşlar. 2 ay önce bilgisayar topladım sırf oyun oynamak için. Warzone oynuyorum çoğu zaman. Oyun oynamak hayatımda en çok sevdiğim şeylerden lakin ölünce veya hata yapınca sinir krizi geçirip mouse klavye kırıyorum. Bu da bütün hayat enerjimi ve neşemi bitiriyor. En ufak zevk almamaya başladım. Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?

Online oyun oynarken yaşanabilir bazen bunlar :D. Benim size öncelikle tavsiyem daha sakin olmaya çalışmanızdır. Onun dışında offline hikaye bazlı oyunları falan seviyorsanız onları daha çok oynayın bence sizi üzmezler. Ha diyorsanız gene de Online oynayacağım o zaman size tavsiyem bence yabancılar ile oynayın. Maalesef Türkiye'de çoğunluk rekabet içeren oyunlarda hem chat hem oynanış yani genel olarak toksik bir kitle olduğu için zaten sinir oluyorsunuz.

Hocam keyif almaya bak, yabancılarla düzgün anlaşıp Valorant atarım dedim. Sage ile 30/18 gittim plat 1?de. Jett ultini kullan diyor. Bakıyorum 7/ 20 gidiyor. Rank sistemi falan varsa da umursama. Yoksa benim gibi kafanda beyazlar çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı