Oyuncu faresi tavsiyesi

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendime bir fare satın almak istiyorum. Geçenlerde aldığım fare maalesef kırıldı. Bir kere alıp uzun süre kullanacağım bir şey istiyorum. Aradığım bazı özellikler var ve o kadar çok fare var ki hangi birine bakacağımı şaşırdım.
Olmazsa olmaz özellikler:
1. Scroll aşırı yumuşak, üfleyince dönenlerden olmamalı.
2. Fareyi sağ elimle kullanıyorum, farenin sol tarafında 2 tane ekstra buton bulunmalı.
3. Butonlar büyük olmalı.
Örnek karşılaştırma:

1586856057226.png

Bu değil.

1586856078449.png

Bunun gibi tuşlar büyük olmalı.

4. Uzun süre kullanacağım, bu yüzden tuşları sağlam olmalı.
5. Aradığım son özellik, farenin tuşuna basınca tuşun yukarı çabuk gelmesi. 5₺ fare kullanan tayfa anlayacaktır, bir yere çift tıkladığınızda plastik butonun yukarı gelmesini beklemek zorunda kalmamalı.
RGB veya herhangi bir aydınlatması olmasa da olur. Ben farenin özelliği ile ilgileniyorum, ışığı ile değil. Eğer bu 5 özelliğe sahip ve fiyatı çok yüksek olmayan bir fare biliyorsanız .

Hocam hiçbir link yok, sadece 2 tane mouse görüntüsü var. Bütçeniz ne kadar? Ben tavsiyelerimi bırakayım:

Hocam hiçbir link yok, sadece 2 tane mouse görüntüsü var. Bütçeniz ne kadar? Ben tavsiyelerimi bırakayım:
Bütçem en fazla 170₺

Neden öyle dedin?

Çünkü Vatan'da çalışıyorum ve servise en çok gönderdiğimiz ürün Logitech oluyor. Tekerlek arızaları çift tıklama problemleri, kablo soyulması veya farenin altındaki plastik ayakların aşınması gibi nedenlerden istediğini seç. G502 Hero aldım 4 ay önce yaklaşık 2 aydır çift tıklama sorunu var. 37 gündür destek almaya çalışıyorum.

Vatan sizce ne zaman açılır yani virüsün azalmasını mı bekler yoksa tamamen bitmesini mi?
Bunu Vatan dahi bilmiyorken bizim bilmemizi beklemeniz doğru olmaz. Ancak iyi bir tahmin ile, virüsün kontrol altına alındığı zaman diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı