Oyuncu mouse önerisi

ErenUnknown

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Valorant ve CS:GO vb. FPS oyunları oynuyorum (arada hikaye bazli oynasam da) Gaming mouse önerisi isteyecektim. Sizce almışken en iyisini almalıyım derken almamı önerebileceğiniz bir mouse var mı? Genelde Logitech G PRO X lightspeed önerisi geliyor ya da MSI Clutch GM41 gibi. Foruma da sormak istedim. Siz ne önerirdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben Valorant ve CS:GO vb. FPS oyunları oynuyorum (arada hikaye bazli oynasam da) Gaming mouse önerisi isteyecektim. Sizce almışken en iyisini almalıyım derken almamı önerebileceğiniz bir mouse var mı? Genelde Logitech G PRO X lightspeed önerisi geliyor ya da MSI Clutch GM41 gibi. Foruma da sormak istedim. Siz ne önerirdiniz?
Lamzu Atlantis. İkinci el kapalı kutu varsa öyle alın. Alternatif olarak Sora var.

Razer DeathAdder V2 Pro veya G PRO X lightspeed. Bütçe nedir?
Lightspeed kulaklık. Superlight ise iyi bir model değil. 3000 civarına alınabilir belki fakat o Switch'ler güven vermiyor. DAV2 Pro fiyatı uçmuştu en son.

Lamzu Atlantis. İkinci el kapalı kutu varsa öyle alın. Alternatif olarak sora var.

Lightspeed kulaklık. Superlight ise iyi bir model değil. 3000 civarına alınabilir belki fakat o Switch'ler güven vermiyor. Dav2 Pro fiyatı uçmuştu en son.

Bütçe belirtmemiş demek ki limitsiz dav2 Pro iyidir.

Geri
Yukarı