Oyunda Türk Düşmanlığı

Sen neyin kafasını yaşıyorsun yahu?! Bunun ırkçılıkla ne alakası var oyun bu kaç yıldır yok Rus yok Amerikan askerlerini vuruyorsun sonra 2 saatlik bir story bölümünde Türkleri vuruyorsun diye ırkçılık mı oluyor şimdi?

Ayrıca hangi oyunda öldürdüğün tarafa geçip intikam alma şansın oldu be...
Kardeş valla ben ırkçılık felan demedim sazan gibi sen atladın ve ortalığı karıştırdın. Git bak üstteki entrye.

Oyun yapımcıları da Türklere saldırıyor diyerek ırkçılık dışında neyden bahsediyor olabilirsin ki. Assassin's Creed oyunlarında az Türk öldürülmedi o zaman da dediniz mi Ubisoft Türklere saldırıyor diye. Adamlar BF 1'de Fransızları göstermedi Fransa'da siz ırkçısınız bilmem ne diye bir söz geçmedi DLC olarak getireceklerini açıklamışlardı sanırım. İntikam alamıyormuşuz Türk olarak oyunda saçma sapan bir ton olay var takıldığınız yere bakın. Senaryo gereği böyle yapmışlar bunu beğenmek zorunda değilsin tabi ama bize karşı bir saldırı var diyebilmen için ortaya sağlam kanıtlar koyman gerekiyor.

Çok takmaman lazım, belkide bu patlama olaylarını takmıyorlardır. Ancak oyunlarda (özellikle CS:GO) birçok türk ve rus oyuncu trollüyor ve belli bir yerden sonra tahammül edilemiyor ve bu tarz moronlarda bunu fırsat bilip bu oyuncuları kızdırmaya çalışıyor. Sende oynuyorsun CS, rus oyunculara hiç sinirlenip oyundan çıkmadın mı? Bazen tatlı atışmalar dönüyor benim denk geldiklerimle kebab falan diyorlar gülüyoruz geçiyoruz. Bazende böyle tipler geliyor ve bununda çözümü var 'Mute'.

Yolda yürüyemeyen veletler internette aslan kesiliyor olmayan yarım akılları ile bir şeyler yazmaya çalışıyorlar, bunun gibileri mp oyunlarda karşı takıma geçip morartması ayrı bir zevk. :D
Onun haricinde diyeceğim bir şey yok bir insan bu haldeyse bırakın kendi bataklığında çırpınsın cevap vermeye bile gerek yok.

Geçen BF4 Flood Zone'dayım, gevzeğin biri beni öldürdü. Nasıl öldürdüm Kebab Türk dedi. Cevap vermedim, en son Tayyip Erdoğan'dan girdi referandum'dan çıktı. O an anladım ki zamanında cidden iyi ...muşuz :)

Bunlar klavye delikanlısı. Hiçbiri çıkıp da yolda bunu söyleyemez. Bizi kıskanıyorlar. Çünkü, 1500'lerden önce, kimse Amerikalıları tanımıyordu. Ama biz, yüzyıllardır hüküm sürüyoruz. Çin'e bile, korkudan Çin Seddi'ni yaptırdık. İstanbu'lu fethettik. Şimdi sadece, anasının eteğini giyip dışarı çıkıp bomba patlatan teröristler yüzünden, bizi küçük görüyorlar.

Geneli kulaktan dolma bilgilerle konuşmakta. Hayatında doğru dürüst Türk tanımamış bizi kötülemekte. Buradakiler de farklı sayılmaz. Müslüman olmayanları kötüleyen çok ve düşman olarak görüyor. Ama hayatında bir tane gayrimüslim tanımamış. Benim böyle tanıdıklarım var mesela. Bu cahillik değilde ne?

Single player modunda Türk tarafına geçip kendi çapında bir intikam alamazsın, çünkü öyle bir seçenek yok. Türk tarafını vurmak için koymuşlar sadece. Buradan çıkaracağını ders ise single player modun da istemeden Türk tarafını vurmak ve Türk tarafın cevap verememesi olmalı.
Ne kullandığını öğrenmek istiyorum, zira bu kafa normal insan kafasına benzemiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı