Vegan Düşmanlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üstüme gelme iki kişilikliyim ikiside canavar seni bile yerim :3 Güç her şeydir atarimiz oturdumu bi koyunu yerdi babam biz bende dahil sacma sapan diyetler yapiyoruz. Ben secmem herseyi yerim trash mideyim biraz yeterki geliseyim. Fazla hayvansal zararli ama haklisin senle derdim yok yinede ustume varma.

Mac Danzig'i tanır mısın peki ?
İyi de bütün bunların direkt vegan beslememekle veya et yemekle alakası yok ki.

Doğru ancak veganlığın sağlıksız olduğunu söyleyenler toplumun çoğunluğunun ne kadar yanlış beslenip hastanelere gittiklerini gözardı ediyor. Yani yanlış beslenip hasta olanlara veganlar kadar tepki verilmiyor eminim 😀

Sigara içen bile gelmiş veganlık sağlıksız diyebiliyor 😂

@Gordon Freeman Son kez yazacağım. Önceki mesajlarıma bakarsanız bilimsel verilerle konuştuğumu görürsünüz. Bana göre hayvanın kesilmesine göz yuman insanlar hayvansever değildir. Bu kadar basit. Sen bunu göremiyorsan ve kendi kendine ben hayvanseverim diyorsan banane! Ben kendi fikrimi söylüyorum. Fikirlerime bayılmak zorunda değilsin.
Ben ortalığa fikirlerime söylerim beğenen, beğenir; beğenmeyen, beğenmez.
Ona bakarsanız siz de fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsunuz. Et yemek yararlıdır diyorsunuz. Ama ben bunu konuşma özgürlüğü olarak algılıyorum. Sizin anlayışınız farklı olabilir tabii.
Keşke sadece söylemekle kalsaydınız. Yaşınız kaç bilmiyorum ama tartışma ortamından olduğunca uzaktınız. Dediğim şeyleri farklı farklı yerlere çekerek, duygu üzerinden duyar kasıyorsunuz.
@Gordon Freeman Vegan olmadığın için değil, "Güçlü, güçsüzü ezer." sistemini savunduğun için söylüyorum. Bunu sadece "yemek" eylemi olarak düşünme. Hayvanlarda yemek, insanlarda paradır bu.

ben hayvanseverim diyorsan banane
Ben de sana bunu anlatmaya çalıştım. Benim ne olduğumu düşünmek sana düşmez diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı