Oyunlar eskisi kadar zevk vermiyor

O bir ara bana da oldu. Çözümüm açık dünya ve multiplayer olmayan oyun oynamak oldu komik şekilde. :D İçim dışım açık dünya ve multiplayer olmuş, indirimde Bioshock Infinite aldım birde Fallout: New Vegas almıştım önceden ona başladım sonunda. Ben sorunu böyle çözdüm.

Sniper Elite 4 indirdim PS4'e 30TL'ye yakladım yaklaşık 6. bölümde tıkandım istek yok hiçbir şey yok oynayamıyorum sıkıyor sadece CS:GO ve Max Payne 3 oynatıyor kendini öbürleri sıkıyor. Bunlar da sıkmaya başladı ne olacak bilmiyorum Valorant'ı zaten bıraktım GTA var yüzüne bakmıyorum ders yapacağım diyorum yapamıyorum yalnız değilsin yani, ben Photoshop ve müziğe yöneldim o rahatlatıyor ağrı kesici gibi müzik özellikle.

Merhaba arkadaşlar. Eskiden bir oyunca girince geri çıkamazdım, şimdi bir oyundan 2 dakikada çıkıyorum. Sosyal medyaya bakayım bari diyorum, sosyal medya da zevk vermiyor. En sonunda PC'yi kapatıyorum ama yapacak başka hobim de olmadığı için evde can sıkıntısından ölüyorum.

Eski oyunlara bak. İşte ne bilim prototype 1 gibi Far Cry 3 gibi GTA san gibi eski klasik oyunlar Crysis 1,2 gibi, bully dene.

Merhaba arkadaşlar. Eskiden bir oyunca girince geri çıkamazdım, şimdi bir oyundan 2 dakikada çıkıyorum. Sosyal medyaya bakayım bari diyorum, sosyal medya da zevk vermiyor. En sonunda PC'yi kapatıyorum ama yapacak başka hobim de olmadığı için evde can sıkıntısından ölüyorum.
Şimdi ne istediğine bağlı bir durum. Oyun oynamak, bilgisayarın başında olmak istiyorum ama sıkılıyorum diyorsan bilgisayar sadece oyun için yok ve sadece tek bir oyunda yok. Farklı türlere yönelebilirsin. Komple bilgisayardan sıkıldım diyorsan kendine farklı hobiler bulabilir, dinlenebilirsin.

Geri
Yukarı