Oyunlara param yetmiyor

• Konuyu başlatan ewig
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran Alıntısı 6.PNG

Bunu yazdıktan sonra hakaret yok diyorsunuz hakareti direk söylemenize gerek yok zaten fotoğrafı koyarak hakaret etmişsiniz açıkçası insanları düşünceleri ile yargılıyorsunuz onlara hakaret ediyorsunuz.

@EndoBero ben de FPS oyunlarını çok seviyorum. Her yeni oyuna 400-500 TL veremeyeceğim için alabileceğim oyunları oynuyorum. PUBG'ye zamanında 69 TL verip 1600 saat oynadım mesela. Piyasada yalnızca 500 TL'lik oyun yok. Aylık kiralama ile BF gibi güzel oyun serileri de gayet oynayabiliyor. Keşke alım gücümüz daha yüksek olsa ama çözüm yokmuş gibi korsanı haklı çıkarmak yanlış. Epic Games son bir sene içinde onlarca bedava oyun verdi. Hepsini oynamaya kalksan yüzlerce saatlik içerik var. Bu oyunlardan bazıları yeni çıkmış veya popüler olan büyük yapımlardı da aynı zamanda. Oyun oynamayı seven dar gelirli için de seçenek çok.

Ben korsan kullanın demedim. Düzgün okumadınız sanırım. Haklısınız ucuz oyunlar alabilirler. Ama sırf 500 TL fiyatı olan bir oyun alamıyor diye oynamaya hakkı yok demek yanlış. Oynamak bir hobidir ve herkesin hakkı vardır. Bu şuna benziyor sen hobi olarak spor yapıyorsun ben sana diyorum ki senin kasların yok sen spor yapamazsın. Ben bunun yanlış olduğunu söylüyorum.

Maalesef ülkenin durumu bu halde. Asgari ücretle geçinen birisinin bu miktarda oyun alması imkansız. Tek çare korsan gibi duruyor.

@EndoBero konuda lafı ona getirenler var diye yazdım. Sen öyle düşünüyorsun diye değil. Dünyada var olan insana dair her şey tüm insanlığın hakkı olmalı elbette.

Ben korsan kullanın demedim. Düzgün okumadınız sanırım. Haklısınız ucuz oyunlar alabilirler. Ama sırf 500 TL fiyatı olan bir oyun alamıyor diye oynamaya hakkı yok demek yanlış. Oynamak bir hobidir ve herkesin hakkı vardır. Bu şuna benziyor sen hobi olarak spor yapıyorsun ben sana diyorum ki senin kasların yok sen spor yapamazsın. Ben bunun yanlış olduğunu söylüyorum.
Türkiye'de maalesef çokomel ve pudra şekeri dışında herhangi bir hakkımız yok. Oyunda oynamayıver ne olacak? (Herhalde ironi dememe gerek yok.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı