Oyunlardan çabuk sıkılmak

Sorun oyunlarda değil, büyümüş olmakla da alakalı değil bu çok sığ bir genelleme olur.
Oyunları eğlenmekten çok stres atmak ve kafayı dağıtmak için bir meşguliyet olarak oynamayı dene. Bu arada kısmen eglenirsin. Zevk almayı bekleme, bu beklentiden vazgeç çünkü hayatta zamanla artık pek bir şey zevk vermez hale geliyor.
Ben de böyleydim eskiden oyun oynardım hayata atıldık sorumluluklar derken PC ve oyunları kenara attım PC kendi kendine iyice eskidi ama hayat rutin ve sıkıcı olmaya stres oluşturmaya başlayınca yeni bir PC alıp tekrar oyun oynamaya başladım. Yine eskisi kadar oyun oynamıyorum ama stres atmak kafa dağıtmak için PC oyunları bazen kurtarıcı ve faydalı oluyor.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Çok fazla oyunum var fakat zevk alamıyorum sanırsam bir şeylerin değiştiğini şimdi anlayabiliyorum.

Eskiden saatlerce oyun oynardım yaşım büyüdü ondan mı bilmem artık aşırı boş ve yavan geliyor en son NFS Unbound ve Marvel Spider-Man oynadım sıkıldım sildim 1 saat anca oyun oynuyorum diziler daha zevkli gelmeye başladı nedeni ne olabilir?

Eğer oynamadıysanız bir souls oyunu oynayın. (rehber, YouTube vs olmadan). Örneğin: Dark Souls 1 remasreted iyi başlangıç...

Günümüz oyunları oyuncuların elinden çok tutuyor. "şuraya git, şunu yap" çoğu zorlamış olmak için zorluyor... Bir souls like oyunu sizi kendinize getirecektir. Özellikle Dark Souls 1

Yeni konular

Geri
Yukarı