Oyunların seri halinde çıkması

Daha fazla  
Bu olaya sinir oluyorum. Adamlar bir oyun tutarsa 1, 2, 3, 4, 5 diye gidiyorlar sürekli. Mesela bir şey oynayacağım ama o oyunun daha önceden 2 oyunu varmış. Hikayeyi tam anlamak için onları da oynamam gerekiyormuş. Ben sırf hikaye için neden 15 yıl önceki oyunu oynamak zorundayım? Bence her oyunun bağımsız çıkması gerekiyor.

Sanırım

Witcher Trilogy den bahsediyorsunuz :)

Bu olaya sinir oluyorum. Adamlar bir oyun tutarsa 1, 2, 3, 4, 5 diye gidiyorlar sürekli. Mesela bir şey oynayacağım ama o oyunun daha önceden 2 oyunu varmış. Hikayeyi tam anlamak için onları da oynamam gerekiyormuş. Ben sırf hikaye için neden 15 yıl önceki oyunu oynamak zorundayım? Bence her oyunun bağımsız çıkması gerekiyor.

Bu öyle bir seyki o zaman devam filmleri de çok saçma hatta dizilerde çok saçma önerim oynamak istemiyorsan kısaca hikayesini anlatan kanallar var gidip oradan 20 30 dk da olayı hafiften ogrenebilirsin veya gameplay izlersin olur biter.

Bu öyle bir seyki o zaman devam filmleri de çok saçma hatta dizilerde çok saçma önerim oynamak istemiyorsan kısaca hikayesini anlatan kanallar var gidip oradan 20 30 dk da olayı hafiften ogrenebilirsin veya gameplay izlersin olur biter.
30 saatlik oyunu 20 dkda nasıl anlayacaksın aynı şey mi?

30 saatlik oyunu 20 dakikada nasıl anlayacaksın aynı şey mi? Aklı yok akıl veriyor.

Ana olayı anlamak için diyorum boşuna hakaret etmeden önce bir oku örnek veriyorum Call of Duty Modern Warfare 2 remake çıktı bir kanalda hikayesini anlatıyordu 20 dk da bunun gibi o karakterlere bağlantı kurmak istiyorsa gidecek oyunu oynayacak o zaman.

Şöyle bir durum söz konusu değil, dostum:
7fswib.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı