Oyunum Google Play'de yayınlandı!

Bu konudaki bu oyunu yükleyenler, oyunu sildiniz mi?
dürüstlüğünüz önemli çünkü:

Google Play oyunu İndirip silenler çoksa, organik indirmelerin az olur çünkü Google oyununu millete göstermez, yani bu oyunu indiren 3-5 kişi uzun bir süre telefonundan silmezse 3-4 hafta sonra algoritma çalışmaya başlayınca oyunun insanlara gözükür.

Google Play oyunu İndirip silenler çoksa, organik indirmelerin az olur çünkü Google oyununu millete göstermez, yani bu oyunu indiren 3-5 kişi uzun bir süre telefonundan silmezse 3-4 hafta sonra algoritma çalışmaya başlayınca oyunun insanlara gözükür.
Maksimum 2 dakika oynayıp sildim.

App Store’a gelirse hemen indireceğim. Zaten böyle bir oyun app store’a gelse diyordum. Oyun güzele benziyor. Başarılarınızın devamını dilerim. :)

Hocam SHOW AD'ın altında SKIP var basarsanız çıkmıyor.
Zaten ona basmaya çalışıyoruz ama dibinde olduğu için tutturamıyoruz. İsminde game olması bana çok saçma geldi. Kontrolleri de ilk oynayışta ekranın ortasından kocaman oklar çıkacak şekilde göstermeniz iyi olurmuş ilkinde hangi tuş nerede, üzerinde ne yazıyor derken öldüm. Havadaki toplar nedir, ne değildir onlar da belli değil. 3 kere oynayıp sildim. Ana nedeni 4 kere reklam izlemiş olmam.

Zaten ona basmaya çalışıyoruz ama dibinde olduğu için tutturamıyoruz. İsminde game olması bana çok saçma geldi. Kontrolleri de ilk oynayışta ekranın ortasından kocaman oklar çıkacak şekilde göstermeniz iyi olurmuş ilkinde hangi tuş nerede, üzerinde ne yazıyor derken öldüm. Havadaki toplar nedir, ne değildir onlar da belli değil. 3 kere oynayıp sildim. Ana nedeni 4 kere reklam izlemiş olmam.
Öncelikle isminde game yazması google aramalarda daha fazla kombinasyon için öne çıkma olasılığı. Örneğin birisi "Rocket Game" diye ararsa yine bu uygulamanın çıkma olasılığı var.

Reklam konusunda "Skip" butonunu konumundan çok şikayet geldi. Haklısınız. Butonu güncelleme ile düzelteceğim.

Oyun başlar başlamaz yanmamak için bir öğretici tasarlanabilir. Ama daha oyunun kendisi bile bitmedi. Öğretici işin erken diye düşünüyorum.

Geri bildirim için teşekkürler.

Bende hala duruyor ama 2 dakika oynayıp sinirleniyorum, sonra kapatıyorum.
Bu arada ben oyuna gireceğim zaman direk interneti kapatıyorum. Yoksa sürekli reklam çıkıyor ki insanı bezdiriyor.

Ben geliştirileceğine inandığım bir oyun olduğu için silmedim. Daha oyun %100 tamamlanmamış o yüzden oyunun kalitesini daha anlayamayız. Telefonumda yer bol. Ön yargılı olmamak için yüklü tutuyorum

Sadece silinip silinmediğine mi bakıyor yoksa oynanış süresine de bakıyor mudur bilmem, ancak zaten oyun size oynatmıyorsa sizin sorununuz değil çünkü zorla oynatacak değiliz sonuçta...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı