P30 mu yoksa S10e mi?

espN

Kilopat
Daha fazla  
Şu an iPhone 6s kullanıyorum ve önümüzdeki günlerde 4000-5000 TL bandında bir telefon almak istiyorum. Aklımda S10e vardı hepsiburada üzerinden 4200 TL'ye almayı düşünüyordum ama bugün MediaMarktta denerken P30 modelini çok övdü çalışan arkadaş. Benimde aklım onda kalmadı değil açıkçası. S10e daha küçük ve kompakt bir telefon parmak izinin yanda olması gözüme batmadı hatta daha kullanışlı olarak gördüm, P30 ise daha şık, kamera ve pil olarak daha gözüme hoş gelen bir telefon oldu. Sizden genel olarak 2 telefondan hangisinin daha almamın daha iyi olacağını ve öneriniz varsa onları söylemenizi rica ediyorum. Kriterlerim batarya süresinin uzun olması, kamerasının iyi olması ve ekran kasa oranının iyi derecede olması. İşlemci, RAM vs kısmında bu bantta çok bir fark göremedim açıkçası. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tercihimi kesinlikle S10E’den yana kullanırdım, tasarımı mükemmel, ekran kasa oranı ve minikliği çok tatlı, içerisindeki işlemci ve ekran çözünürlüğü dolayısıyla S10 serisinin en hızlısı kendisi, kamera açısından da P30’dan iyi gözüküyor, düşünmeden alırdım, asla pişman etmeyecektir. Bu aralar kendisi favorim.😁

S10E daha iyi bir telefon. Iki model arasindan P30 daha ucuz. Ikisi arasindan önerim S10E. Tek elle kullanim için uygun telefon.

6S modelinde sorunun yoksa değiştirmeni önermem ülkedeki yüksek telefon fiyatlarindan dolayı.

Aynı soru benim de aklımda var. S10E almayı planlıyordum ama P30'u görünce ikilemde kaldım. Pil ve fotoğraf konusunda P30 daha üstün görünüyor sanki. S10E ise donanım olarak önde gibi. Hangisi daha uzun süre götürür? Siz olsanız tercihiniz ne olurdu?

Aynı soru benim de aklımda var. S10E almayı planlıyordum ama P30'u görünce ikilemde kaldım. Pil ve fotoğraf konusunda P30 daha üstün görünüyor sanki. S10E ise donanım olarak önde gibi. Hangisi daha uzun süre götürür? Siz olsanız tercihiniz ne olurdu?
Ben olsam, minimal tasarımı ve P30'a göre güçlü donanımı sebebiyle S10e 'yi ederdim. Ama P30 da iyi bir seçenek. Pil ömrü gayet iyi. Kamerasında da telefoto lensi bulunuyor. Fakat damla çentik bana göre, delikli ekrana göre kötü duruyor. Kişisel tercih meselesi.

Şu an iPhone 6s kullanıyorum ve önümüzdeki günlerde 4000-5000 TL bandında bir telefon almak istiyorum. Aklımda S10e vardı hepsiburada üzerinden 4200 TL'ye almayı düşünüyordum ama bugün MediaMarktta denerken P30 modelini çok övdü çalışan arkadaş. Benimde aklım onda kalmadı değil açıkçası. S10e daha küçük ve kompakt bir telefon parmak izinin yanda olması gözüme batmadı hatta daha kullanışlı olarak gördüm, P30 ise daha şık, kamera ve pil olarak daha gözüme hoş gelen bir telefon oldu. Sizden genel olarak 2 telefondan hangisinin daha almamın daha iyi olacağını ve öneriniz varsa onları söylemenizi rica ediyorum. Kriterlerim batarya süresinin uzun olması, kamerasının iyi olması ve ekran kasa oranının iyi derecede olması. İşlemci, RAM vs kısmında bu bantta çok bir fark göremedim açıkçası. Şimdiden teşekkürler.
Aldınız mı?

Mate 20 Pro öneririm. HB’de 5000 tl.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı