P8Z77-V LE Mac OS X Kurma

Göksel

Kilopat
Arkadaşlar Mac işletim sistemi kuracam. Evde ses kayıt için bilgisayarımın özellikleri şu :

• İntel core İ7 3770 işlemci
  • 8 GB 1600 MHZ Ram
  • HD 7850 ekran kartı
  • Asus z77 v le anakart

Nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bilgisayarımın özellikleri uyuyomudur. ve Mac işletim sistemini ücretsiz olarak nerden indirebilirim ?:confused:

Çok rahat kurabilirsiniz. İzlemeniz gereken rehber (Rehberi baştan sona okumadan kuramazsınız, bunu belirteyim peşinen):

Unibeast ile Hackintosh Rehberi: Mac OS X Mountain Lion Kurulumu | Technopat

Sizin anakarta sahip bir sisteme başarılı kurulum yapılmış. Onun detayları da böyle:

Bu kurlum 10.8.3 ile yapılmış. Sen bizim rehber ile direk 10.8.5 kurup ona göre sürücüleri MultiBeast ile kuracaksın. Sadece ekran kartın uyumsuz. Bunu da şöyle aşabilirsin, kurlumdan önce iGPU açıp BIOS'tan, sonra da ekran kablosunu anakarta bağlayıp, kurulumdan sonra tekrar harici karta geçebilirsin.

P8Z77-V LEIntel Z77Sistem Konfigürasyonu:
  • CPU: Intel Core i7-3770 3.4GHz
  • GFX: POV GTX 660
  • ETH: Realtek 8111F onboard
  • SES: Realtek ALC892 8-channel HDA onboard
  • USB: Intel USB2&3, ASMedia USB3
  • HDD: Plextor 120GB SSD
  • RAM: 1x8GB Kingston DDR3-1600 DIMM
  • Monitör: Benq G2420HDBL
  • Giriş: Razer Blackwidow Ultimate 2012, Razer Orochi 2012
Sistem Durumu:

• Yukarıdaki bileşenlerin tamamı:
  • Uyku:
  • Reboot, Shutdown:
BIOS:

Boot Manager:

• Chimera 2.0.1
DSDT:

• DSDT Olmadan
Özel uzantılar:

• SSD: Trim Support
  • GFX: Yerleşik Mac OS X Sürücüsü
  • ETH: RTL81xx Lnx2Mac OS X Driver
  • SND: Yamalanmış 10.8.3 AppleHDA for ALC892 (without DSDT) (@Göksel - Sen burada Multibeast ile Without DSDT altından ALC892 seçeceksin.)
  • Misc: FakeSMC + Plugins, Patched AppleIntelCPUPowerManagement.kext
  • Boot Seçenekleri: GraphicsEnabler=No, GeneratePStates=Yes, GenerateCStates=Yes, UseKernelCache=Yes, dart=no en önemlisi, bu olmadan sistem boot etmiyor)
  • GeekBench2: MacPro3,1 - Geekbench Browser

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı