P8Z77-V LX Mac OS X Kurulum Sorunu

maverix

Hectopat
ASUS P8z77 v lx board, i7 3770 işlemci ve eah6850 ekran kartım var. Baştan söyleyeyim sistemimin vt-d özelliği yok, sorunun bunla ilgisi yok. Mavericks kurmaya çalışırken sürüyle hata alıyorum. Yalnızca -x ile açabiliyorm. Bugün iatkos ml3u kurmayı denedim. Ancak ekran kartımı çıkarınca clover ekranını görebildim. HD4000 ile kurdum sistemi. Boot etmeye çalışırken SerialATAPI hatası falan aldım yine açılmadı. Bazılarının BIOS patch yaparak sorunu çözdüğünü gördüm fakat pmpatch ile hazırladığım dosyayı ezflash utility ile okutamıyorum. Security verification failed uyarısı alıyorum. USB flashback özelliğini de desteklemiyor sanırım board'um. Çünkü arka girişlerde ne flashback tuşu var ne de beyaz usb girişi. Artık kafayı yemek üzereyim. Özellikle Recep Baltaş bana ulaşır veya yardımcı olursa çok çok sevinirim. Ne gecem ne gündüzüm kaldı, ne okulum ne özel hayatım bu Hackintosh yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı