Palit RTX 2060 ve i5 10400F sistem tavsiyesi

Benim almış olduğum Anakartı önerebilirim. MSI MAG B460 Torpedo soğutma blokları vs ben çok beğendim ve malzeme kalitesi çok iyi.

Bütçe nedir? Sistem o kadar dengesiz toplanmış ki o paraya 2060S bile alınabileceğini düşünüyorum.
MSI MAG B460 Torpedo soğutma blokları vs. ben çok beğendim ve malzeme kalitesi çok iyi.

MAG serisi MSI'ın askeri sınıf bileşenler kullandığı mükemmel bir seri zaten.

Bütçe nedir? Sistem o kadar dengesiz toplanmış ki o paraya 2060S bile alınabileceğini düşünüyorum.

MAG serisi MSI'ın askeri sınıf bileşenler kullandığı mükemmel bir seri zaten.
Biliyorum hocam, hazır olarak veya hepsini tek bir siteden almak zorundayım. Game Garaj'da 2060S sistem alabilirim fakat stok yok.

O işlemciye Z serisi anakart alinmaz ayrıca o ekran kartı yanıyor.

PSU'yu niye Gold aldınız? i5 10400F ile 3000 MHz RAM hayli hayli yeter. Anakart gereksiz. Ayrıca o ekran kartını almayın, tabi çok istiyorsanız soba olarak kullanabilirsiniz.

Benim almış olduğum Anakartı önerebilirim. MSI MAG B460 Torpedo soğutma blokları vs ben çok beğendim ve malzeme kalitesi çok iyi.
Bu ay sonuna kadar Game Garaj stokları yenilenirse, Aquarius 5T-10 | Game Garaj

Bu sistemi böyle özelleştirerek alacağım;
Screenshot_3.png

Bu SSD'de bir sorun var mı? Yoksa BX500 modelini mi alayım? Anakartı da özellikle Mortar olan modeli aldım. Sizce nasıl? PSU'ya güvenebilir miyim? 2-3 sene götürür mü?
Edit;
Stoklar yenilenmezse de Sinerji'deki sistemi böyle alacağım:
sistem rtx.png

Bu ay sonuna kadar Game Garaj stokları yenilenirse, Aquarius 5T-10 | Game Garaj

Bu sistemi böyle özelleştirerek alacağım;
Eki Görüntüle 822316
Bu SSD'de bir sorun var mı? Yoksa BX500 modelini mi alayım? Anakartı da özellikle Mortar olan modeli aldım. Sizce nasıl? PSU'ya güvenebilir miyim? 2-3 sene götürür mü?

PSU'ya güvenilir, aşırı iyi değil ama sistem emanet edilir. Netac aman aman bir marka değil ama kronik sorunlu da değil. Bence güzel sistem olmuş.

PSU'ya güvenilir, aşırı iyi değil ama sistem emanet edilir. Netac aman aman bir marka değil ama kronik sorunlu da değil. Bence güzel sistem olmuş.
SSD Netac değil, Crucial.
Ayrıca işlemci 2060S'yi rahatça besler mi?

Dostum sinerji çok pahalı :(
Fark ettim, muhtemelen stoklar yenilenir ve Game Garaj'dan alırım ben de. Sinerji'den alırsam pahalı olması fazla önemli değil, direkt en kaliteli parçaları seçerim zaten.
Fark ettim, muhtemelen stoklar yenilenir ve Game Garaj'dan alırım ben de. Sinerji'den alırsam pahalı olması fazla önemli değil, direkt en kaliteli parçaları seçerim zaten.
Game Garaj'da 2060 Super'li sistemi 8100 TL gibi bir fiyata alabiliyorum, anakarttan kısarsam 7800, 7850 TL falan. Arada çok fark var.

Fark ettim, muhtemelen stoklar yenilenir ve GameGaraj'dan alırım ben de. Sinerji'den alırsam pahalı olması fazla önemli değil, direkt en kaliteli parçaları seçerim zaten.

GameGaraj'da 2060 Super'li sistemi 8100 TL gibi bir fiyata alabiliyorum, anakarttan kısarsam 7800, 7850 TL falan. Arada çok fark var.

Dostum GameGaraj sürekli stokları yeniliyor.
GameGaraj'dan sistemi al bir de 30-40 TL'ye bir tane akım korumalı priz al.

Yeni konular

Geri
Yukarı