Para Biriktirmek

Biraz önce televizyonda gerçek bal 35-40 liradan aşşa olmaz diyor. Şimdi sahte bala 40 liralık etiket koydular diye gerçek bal mı oldu. Aldığın diplomanın hiç bir önemi yok , istersen öğretmen ol öğrencilere birşeyler öğretemedikten sonra ne işine yaracak o diploma ?.... inşallah burda vermek istediğim mesajı anlamışsındır.
Evet anladım.

Ben de calismak istiyorum, nasil ulasabilirim arkadasina gunluk 100 lira cok iyi para, kalacak yer imkani da var midir?

Islemci modeli nedir hocam 150 liraya i5 6400 gucunde olan?
i5-3350P: Set bilgisayarın işlemcisini söküp satan bir bakkaldan almıştım, Eski nesil olmasına rağmen 22nm, 69W, 4 Çekirdek işimi gayet rahat görüyor. 6400 Performansından ufak bir tık düşük olsa da Bios üzerinden Fast boot'u etkinleştirerek 6400 ile arasındaki tek fark 4W daha fazla tüketmesi gibi kullanıyorum, memlunum.
bknz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı