Para kazanma yolları nelerdir?

Kolay para kazanmak diye bir şey yok. Ben ona kolay para kaybetme diyorum. Alın teriyle çalışacaksın bunun başka yolu yok. Bazı insanların şans yüzüne gülmüş ve istisna olmuşlar onları örnek almayı yanlış buluyorum.

Arkadaşlar ben bu kripto borsasına girdiğim zaman batıyorum. İlk başlarda kazanıyorum sonrasında paramı tamamen kaybediyorum. Anladım ki bu borsaya girmemem lazımmış. Başka kazanan oldu mu borsada bunca zaman? Ben eninde sonunda kaybediyorum çünkü. Açıktan okuyorum bu arada. Bir işe girmem daha mantıklı mı olur sizce asgari ücretle? Çünkü başka yolu yok gibi gözüküyor.

Önce parayı kendi alın terin ile beraber kazanmayı öğren.
Kolay yoldan kripto veya borsadan değil.
Asgari ücretle herhangi bir iş yerinde 60 gün boyunca çalışmaya ve tutunmaya çalış.

YouTube platformundan halka arz, borsa ve kripto paylaşımları izleyerek kendi hayatınıza yön veremezsiniz.
Kendi maaşınla aldığın altının yerini diğerleri tutmaz benim gözümde.

Dostum ben şirket hissesiyle borsa yapıyorum ve çok kolay bir mantık var örnek vermek gerekirse entra diye şirketin önden açılışı vardı bana 85 lot düştü ve 10 TL idi 1 hafta önce bu arada ve şu an 14 küsurler de ilk gününden tavan yaptı ve şu an tavan yapmaya devam ediyor tavan bozduktan sonra bende parayı çekeceğim. İlk açılan şirketler ilk haftasından %90 ihtimal tavan yaparlar ve sonrasında düzenleme yaparlar sende her açılan şirkete küçük miktarlarla gir 1 hafta sonra tavan yapacaktır.
Konudan bağımsız kullandığınız borsa aracısı nedir? Midas'da sadece ünlü şirketlerin halka arzı gözüküyordu.

Hocam halka arz ne oluyor yeni duyuyorum?
Yanlış bilmiyorsam bir şirket kendi hisselerini halka sunuyor halkda parası olan o hisseyi alıyor daha yeni yani hepsi buradamı Trendyol mu buna benzer popüler şirket bazı hisselerini halka arz yaptı bazıları da aldı mesela %5 %10 paran varsa yüzde ne kadarı halka arz ediliyorsa hepsini alabilirsin tabii ki de.

Yanlış bilmiyorsam bir şirket kendi hisselerini halka sunuyor halkda parası olan o hisseyi alıyor daha yeni yani hepsi buradamı Trendyol mu buna benzer popüler şirket bazı hisselerini halka arz yaptı bazıları da aldı mesela %5 %10 paran varsa yüzde ne kadarı halka arz ediliyorsa hepsini alabilirsin tabii ki de.
Çok büyük kazanç sağlıyor mu peki?

Arkadaşlar ben bu kripto borsasına girdiğim zaman batıyorum. İlk başlarda kazanıyorum sonrasında paramı tamamen kaybediyorum. Anladım ki bu borsaya girmemem lazımmış. Başka kazanan oldu mu borsada bunca zaman? Ben eninde sonunda kaybediyorum çünkü. Açıktan okuyorum bu arada. Bir işe girmem daha mantıklı mı olur sizce asgari ücretle? Çünkü başka yolu yok gibi gözüküyor.

Hocam ben de iddia da kaybediyorum zaten. Bu yolda asla yalnız yürümüyceksin.😀

Kaybetme riski sıfır değil mi hocam?

Şöyle söyleyeyim dostum tavan fiyat bozduktan sonra paranı çekmeni öneririm daha sonra düzenleme yapıyolar bir daha tavan yapması zor olur yani yakında nisan ortasında yeni halka arz açılıyor YouTube'dan şirketin verilerine ulaşabilirsin zaten bu işi yapan çok kanal var onlardan yardım alabilirsin onlar söylüyorlar işte bu şirkete bu kadar yatırım yapın şuna yapmayın şeklinde.

Şöyle söyleyeyim dostum tavan fiyat bozduktan sonra paranı çekmeni öneririm daha sonra düzenleme yapıyolar bir daha tavan yapması zor olur yani yakında nisan ortasında yeni halka arz açılıyor YouTube'dan şirketin verilerine ulaşabilirsin zaten bu işi yapan çok kanal var onlardan yardım alabilirsin onlar söylüyorlar işte bu şirkete bu kadar yatırım yapın şuna yapmayın şeklinde.
Hocam benim bu konuda sorularım var. Ben şimdi 1 lira da yatırabilirim demi? Bir de kazancım iki katından fazla da olabiliyor mu?

Geri
Yukarı