Passat vs Superb

Şimdi Passat daha sağlam sana rahat 15 yıl gider eğer ben kaza yapmayı severim dersen Passat al.
İnanır mısın benim amcamın dayısının teyzesinin torununun kuzeninin yeğeni Passat ile Leopard 2 tankına çarptı. Tankı emekliye ayırdılar, Passat'ın göçüğü yok.

2 Aracında sahibi oldum 2019 yılında suberb hala garajımda durur passatı satmış bulunmaktayım şahsen suberb benim için sürüşü daha keyifli araba 2.0 4 çeker olduğu içinde olabilir passat 1.6 tdı elegance donanımdı 1.6 motor 120 HP suberb 190 beygir şahsen çoğu olayı eş değer durumda passatın yalıtımı bir çizgi daha iyi sadece bagaj durumu suberbin yüksek sanırım 50-60KG kadar uzunluk olarak suberb daha uzun vs. garajımdanda durduğu için ben suberb diyorum arkadaşlar.

Konuya tok sesi hayranları gelmemiş. Hayret.

Heil "bassat" yazmalarını bekliyorum.
Kaç defa Passat kullandım sayısı belli değil. Tok kapı sesi nedense hiç gelmedi. Benim aracım diye söylemiyorum ama, acayip tok kapanıyor. Vakum ile birleşince mükemmel tok sesi çıkıyor. Bu passat camiasını hala çözemedim.

Kaç defa Passat kullandım sayısı belli değil. Tok kapı sesi nedense hiç gelmedi. Benim aracım diye söylemiyorum ama, acayip tok kapanıyor. Vakum ile birleşince mükemmel tok sesi çıkıyor. Bu passat camiasını hala çözemedim.
Passat kötü bir araba değil. Benden daha iyi biliyorsunuzdur. Segmenti içinde ilk 5'e oynar.

Asıl mesele arabanın önemsiz abartılması. Özellikle 4x4 olan modele arazi aracı gibi muamele yapıyorlar. Prestij ve hava atma unsuru olarak görüyorlar. Firma bunu kullanıp bu araba üzerinden gereksiz para kazanıyor. İşin kötü yanı bu arabayı nedense yerli ve milli diye bağıran milliyetçi olduğunu söyleyen kesim kullanıyor.

Bu tayfanın kötü bir yanı insanların maddi olanaklarını bilmeden ve saygı göstermeden önüne gelen arabaya çöp muamelesi yapmasıdır. Beni en çok kızdıran nokta bu.

Ahmet amca 3 tane evlet büyütmüş, iyi kötü emekli maaşı var. Gücü Clio gibi otomobile anca yetmiş. Hemen sosyal medyaya hanemize hayırlı olsun diye bir heyecanla paylaşıyor.

Ardından yorumlara "bas bana" tayfa iniyor ve bunu alacağına şu model "bas bana" alsaydın, bu araba çöp, Passat varken bu alınmaz vs. yazıyorlar.

Ahmet amca 0 otomobil almak istemiş, muhtemelen Clio'nun iyi bir araba olmadığını gayet biliyor. Bu tayfanın amcayı kendileriyle aynı imkanlara sahip gibi görüp, kötülemesi beni üzüyor.

Bu tayfanın çöp olduğunu ve zeka sorunu yaşadığını düşünüyorum. Lafım evinden işine giden, insanları olduğu gibi görenler için değildir.

Passat kötü bir araba değil. Benden daha iyi biliyorsunuzdur. Segmenti içinde ilk 5'e oynar.

Asıl mesele arabanın önemsiz abartılması. Özellikle 4x4 olan modele arazi aracı gibi muamele yapıyorlar. Prestij ve hava atma unsuru olarak görüyorlar. Firma bunu kullanıp bu araba üzerinden gereksiz para kazanıyor. İşin kötü yanı bu arabayı nedense yerli ve milli diye bağıran milliyetçi olduğunu söyleyen kesim kullanıyor.

Bu tayfanın kötü bir yanı insanların maddi olanaklarını bilmeden ve saygı göstermeden önüne gelen arabaya çöp muamelesi yapmasıdır. Beni en çok kızdıran nokta bu.

Ahmet amca 3 tane evlet büyütmüş, iyi kötü emekli maaşı var. Gücü clio gibi otomobile anca yetmiş. Hemen sosyal medyaya hanemize hayırlı olsun diye bir heyecanla paylaşıyor.

Ardından yorumlara "bas bana" tayfa iniyor ve bunu alacağına şu model "bas bana" alsaydın, bu araba çöp, passat varken bu alınmaz vs. yazıyorlar.

Ahmet amca 0 otomobil almak istemiş, muhtemelen Clio'nun iyi bir araba olmadığını gayet biliyor. Bu tayfanın amcayı kendileriyle aynı imkanlara sahip gibi görüp, kötülemesi beni üzüyor.

Bu tayfanın çöp olduğunu ve zeka sorunu yaşadığını düşünüyorum. Lafım evinden işine giden, insanları olduğu gibi görenler için değildir.

Yorumun alnı olsa da öpsem. Çok haklı bir yorum.
Passat gerçekten başarılı bir model. Diğer ülkeler bize göre çok rahat aldıkları için onlara çok lüx gelmiyor ama, bizim ülkemizde en dolusu 1 milyon olunca böyle abartılmaya başlanıyor. Passat güzel araba ama, kitlesi çöp demek en doğru yorum olur herhalde.
Belki benim arabamı Instagram keşfet sayfasında bir kere olsa bile görmüşsündür. Bir sayfa paylaşmış, yorumları okuyayım dedim okumaz olaydım. Passat alınır bu paraya, Mercedes Reno motoru kullanıyor gibi. Üşenmeden hepsine tek tek yazdım. Hatta altına şöyle bir not bıraktım. 2.0 240 HP gücünde bir passat benim arabamı geçsin, arabayı üzerine yapmazsam adam değilim yazdım. Kendisinin bana yazdığı yorum cem yılmazın gösterilerinden daha komik. Benim arabam s serisi ile kapışıyor sana ne oluyor yazdı. :D :D
Kendisi ile bu kadar konuşmadan sonra DM ile konuşmaya geçtim. (O kadar sinir olmuştum ki bu kadar uzatma gereği duydum) dedim nerede oturuyorsun? İstanbul. İyi tamam dedim, bir adres yazdım, bu adrese gel, yemek, çay ısmarlayayım. Bir de senin passat ile drag yapalım dedim. 0-100-200. sağ olsun kabul etti. Daha buluşmadık, buluşacağımız güne 2 gün daha var ama o kadar heyecanlıyım ki. Arabamı hayatta geçemeyeceğini biliyorum. Stock bir E250 Mercedes'e göre +40 HP avantajım var. Ayriyeten pedal commander kullanıyorum. Çok daha hızlı kalkmamı ve gaz tepkimesini aşırı artırıyor. Ufacık dokunmam ile hemen kalkış yapıyor. Uzun lafın kısası, internette benim arabam en iyisi en güçlüsü yazan kişiye ufak bir ders vereceğim. Tek bir şüphem var, ya adamın arabasında yazılım varsa. :D

Ahmet amca 3 tane evlet büyütmüş, iyi kötü emekli maaşı var. Gücü Clio gibi otomobile anca yetmiş. Hemen sosyal medyaya hanemize hayırlı olsun diye bir heyecanla paylaşıyor.

Ardından yorumlara "bas bana" tayfa iniyor ve bunu alacağına şu model "bas bana" alsaydın, bu araba çöp, Passat varken bu alınmaz vs. yazıyorlar.

Aynen öyle, pert kayıtlı 2 hava yastıklı polo alsan kimse niye aldın demez ooo süper der ama 10 binde sıfır ayarında Suzuki Swift alana aynı paraya polo alabilirdin sen deli misin demeleri beni bitiriyor. İşin kötü tarafı bu adamlar VW haricinde bir arabaya binmedikleri için eleştirdikleri arabanın daha koltuğuna oturmamış olmalarıdır. Madem bu iş bu kadar basit onlarca markaya, yüzlerce modele ne gerek var? Vag gurubu araba çıkarsın parası olmayan polo, az biraz parası olan jetta, golf, parası olan da passat tiguan alsın başka marka modele gerek var mı dünyada?

Ben her zaman diyorum 500bin bir passat'a vereceğime E serisi Mercedes alırım veya 350bine mondeo alırım üzerine 150bin param kalır. Bu passat kötü olduğundan dolayı değil o parayı hak etmediğinden dolayıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı