Passat vs. SuperB

Arkadaşların da dediği üzere özellik bakımından aynılar neredeyse, bir de önceki açılmış konularda Superb ile fiyat farkı olduğu ve aynı paraya daha dolu paketli bir Superb alınabildiği söylenmiş. Şahsen iki arabanın da kasasını beğeniyorum fakat Superb daha hoş geliyor gözüme. Yine de size kalmış tabi aralarında pek fark yok gibi.

Ben Passat'ı tercih ederim, markasıyla ve adıyla nam salmış bir araç. Yol tutuşu olarak SuperB'den daha üstün olduğunu duymuştum. Fakat SuperB'nin de altta kalır yanı yoktur.

Dostlar, acaba Volkswagen Passat 2.0 tdi ile Skoda SuperB 2.0 tdi arasında ne kadarlık bir performans farkı var? Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?

Kanka ben ikisinede bindim prestige ise SuperB en düşükse Passat ama SuperB fiyat daha iyi ve Passat 2-3 yıla sadece hatchback a dönecek Antalya fabrikası olsaydı yeni kasaları orada olacaktı Skoda'nın Instagram'ı ve WV de yeni elektrikli modelleri var yani kısacası en Full SE SuperB boş sa Passat ama beklersen bence Skoda enyaq.

"SuperB süperBir araba." Buyurun slogan.
Ben SuperB derim. Çok köklü bir seri diye biliyorum. Skoda zaten Volkswagen'e ait :)

Geri
Yukarı