PC çöktüğü için Valorant'tan 7 günlük uzaklaştırma almak

İşletim sistemi
Windows 11

Yiğit125

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb 3200mhz
Ekran kartı
Nvidia rtx 3050
Anakart
asus
İşlemci
i7 11800h
Merhaba, Valorant oynarken bir anda PC çöktü, format falan atmam gerekti. Formattan sonra 7 günlük oyundan uzaklaştırma üstüne bir de 21 günlük rekabete dayalıdan banlanmışım. Bunu nasıl çözebilirim?

Bir de arkadaşlar benim 7 günlük banlanan 2 hesabım çalındı. Birincide 1200 VP ikincisinde 900 VP vardı ikisi de çalındı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk oyundan çıkmanda 7, 21 gün vermez. Daha önce maçlara girip ortasında çıkmışsın. Bunlar cezaların çökme vb. durumlar için pay bırakılmış hali zaten.

Merhaba, Valorant oynarken bir anda PC çöktü, format falan atmam gerekti. Formattan sonra 7 günlük oyundan uzaklaştırma üstüne bir de 21 günlük rekabete dayalıdan banlanmışım. Bunu nasıl çözebilirim?

Bir de arkadaşlar benim 7 günlük banlanan 2 hesabım çalındı. Birincide 1200 VP ikincisinde 900 VP vardı ikisi de çalındı.

Yapacak bir şey yok, bu durumlarda maalesef banınızı geri çekmiyorlar. Bahaneleri ise banların sistem üzerinden atıldığı.

PC mavi ekran yedi :D Sonra format attık tam maçın ortasında yedim mavi ekranı. Bir ikicisi de rekabete dayalı oynarken onda da mavi ekran yedim. İkisi 3 gün aralıkla oldu.

Geri
Yukarı