PC için Oyun Tavsiyeleri

Konuyu hortlatayım BDO yani black desert online karışık gelebilir ama level kasarken bile inanılmaz keyif alacaksın görevleri yaparken fps oyun istiyorsan günümüz oyunları gerçekti ve taktik yok çık vur öl hesabı bana pek sarmıyor. Arma 3 hariç oyun seçerken kaliteli oyun ama az oyun düşüncem vardır size uzun soluklu keyif verecek oyun Black Desert Online hatta deneme koduda vereyim ücretli oyun bilginize mutlaka biri kullanılmamıştır bu arada kodları çaldım falan sanmayın resime ekliyorum.

849B-04CD-40F8 / 902D-56EE-7935 / D65D-6097-2EC0 /DCEC-69FC-3BCC

Ek olarak p2w falan diyenler olacaktır aldırış etme para yatırmadan herşeye sahip olabiliyorsun yani emeğinle herşeyi almak mümkün oyun parası tl den daha değerli burada

Dosya Ekleri

• bdo.jpg
    bdo.jpg
    179,1 KB · Görüntüleme: 225
Konuyu hortlatayım BDO yani black desert online karışık gelebilir ama level kasarken bile inanılmaz keyif alacaksın görevleri yaparken fps oyun istiyorsan günümüz oyunları gerçekti ve taktik yok çık vur öl hesabı bana pek sarmıyor. Arma 3 hariç oyun seçerken kaliteli oyun ama az oyun düşüncem vardır size uzun soluklu keyif verecek oyun Black Desert Online hatta deneme koduda vereyim ücretli oyun bilginize mutlaka biri kullanılmamıştır bu arada kodları çaldım falan sanmayın resime ekliyorum.

849B-04CD-40F8 / 902D-56EE-7935 / D65D-6097-2EC0 /DCEC-69FC-3BCC

Ek olarak p2w falan diyenler olacaktır aldırış etme para yatırmadan herşeye sahip olabiliyorsun yani emeğinle herşeyi almak mümkün oyun parası tl den daha değerli burada
Kesinlikle doğru değil .
CSNZ (y)

Oyunu bilmeyen kötüler. Öğrenen, bilen zaten başından kalkmaz. Zordur, öğrenince zevklidir.
Parasız bir halt yapılmadığı gerçeğini söylemek kötülemek oluyor sanırım ? Ayrıca kapalı betadan başladım oynamaya not düşeyim.

@MERT-58 Oyunu bilmeyen kötüler. Öğrenen, bilen zaten oynar. Zordur, öğrenince zevklidir.
Oyunu biliyorum steamdan 900 saat normalden +2500 saatim vardır ve oyun zevkli değil çünkü hep aynı şey 8 saat slot kes eşyalara artı bas geçerse şanslısın geçmezse bittin tekrar hep aynı döngü. Bunları yapmak içinde 1000tl yatırdım aylık 120tl yatırıyorum 5 t3 pet+10 hizmetçi+kamp+her ay kamasylva ve değerli paket alıyorum.Bu illete kimsenin bulaşmamasını tavsiye ediyorum.

@MERT-58 O zaman oyunu yanlış oynamışsın demektir. İlk defa eğlencesiz diyeni duyuyorum sadece CS1.6 bile eğlenceliyken bunun içinde senaryoları da toplasan 100 tane mod var. Bence sen aşırı fazla oynamaktan bıkmışsın veya tek başına oynamışsın biz arkadaşlarla 3v3 Sığınak giriyorduk bilirsin o modu böyle bir eğlence yok :) Gerçek hayattaki arkadaşlarınla girmediğinde bir müddet sonra sıkılabiliyorsun ha birde ben oyuna 1 kuruş yatırmadım envanter silah dolu M4A1 Dark Knight'tan tut bunun AK47 versiyonuna kadar hepsi var. Para yatırmadan çok da güzel gelişiyorsun emek harcadığın zaman zevkli geliyor. Tabi oynamayı 1 sene önce bıraktım hala yüklü masaüstünde fakat girmiyorum. Dediğim gibi bu oyuna para yatırmaya hiç gerek yoktur bunları okuyan diğer kullanıcılar yanlış bilgilenmesin. Senin fikrin senindir bu arada +2500 saatmi cidden merak ettim link paylaşır mısın.

Fahrenheit Indiago Prophecy Remastered. Kimse bilmez ama kral oyundur. Ben böyle bi senaryo görmedim. Ve oyunun bir yerinde chapterı geçebilmek için öyle bir şey yapmak gerekiyor ki aklın şaşar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı