PC için Xbox Controller mı, DualSense mi?

Merhaba,

PC için PC için Xbox Controller veya DualSense almak istiyorum ancak aklımda birkaç soru var. DualSense PC'de kullanımında herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu? Wireless bağlantısı bulunuyor mu? Sizce PC için hangisi daha kullanışlı ve sorunsuz olur?

Teşekkürler.

Bence Xbox kontrolcüsü kullanılmalı hem PC ile uyumu var DualSense'de uyum sorunu vesaire oluyor o yüzden Xbox daha mantıklı.

Selam, ben de iki ürün arasındayım ve açıkçası gönlüm DualSense'ten yana. Sizin deneyimleriniz nasıl oldu?
Yaklaşık 10 aydır DualSense kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer DualSense ile uyumlu bir oyunda kullanıyorsanız daha keyifli, özellikleri kullanabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi de gayet iyi.

Yaklaşık 10 aydır DualSense kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer DualSense ile uyumlu bir oyunda kullanıyorsanız daha keyifli, özellikleri kullanabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi de gayet iyi.

DualSense şarj seviyesine nereden bakıyoruz? Şarj olurken turuncu ışık yanıyor fullenince başkaya mı dönüyor? PS butonuna basınca ekrana Steam gelmesi normal mi?

Program satın aldım şarj süresi vs için nasıl şarj ediyorsunuz? PC'den şarj edince biraz uzun oluyor sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
DualSense şarj seviyesine nereden bakıyoruz? Şarj olurken turuncu ışık yanıyor fullenince başkaya mı dönüyor? PS butonuna basınca ekrana Steam gelmesi normal mi?

Program satın aldım şarj süresi vs için nasıl şarj ediyorsunuz? PC'den şarj edince biraz uzun oluyor sanki.
Şarj seviyesi için çeşitli programlar mevcut. Şahsen ben kullanmıyorum. Şarj olurken ışık farklı, dolduğunda farklı. Bunu yine programlardan değiştirebiliyorsunuz.

Ben PC'den şarj ediyorum ama şarj istasyonları uygun, onları da tercih edebilirsiniz.

Hocam sorunsuz demişsiniz de gene sorayım. Ben pek anlamam bu işlerden ve yenice FIFA'ya başladım, hatta konu açtım bugün oradan da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sizce DualSense alıp AAA oyunlar ve FIFA da özelliklerinden tam yararlanabilir miyim? Haptic titreşim falan da pek anlamıyorum zateb ama eğer tam uyumlu olmuyorsa Xbox daha mantıklı geliyor. Cevaplarsanız memnun olurum çünkü bugün sipariş vermek istiyroum.

Merhaba,

PC için PC için Xbox Controller veya DualSense almak istiyorum ancak aklımda birkaç soru var. DualSense PC'de kullanımında herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu? Wireless bağlantısı bulunuyor mu? Sizce PC için hangisi daha kullanışlı ve sorunsuz olur?

Teşekkürler.

Xbox kolu kullanıyorum ben de, bence Xbox kolu.

Elimde garantisi bitmek üzere değişimden gelmiş Xbox kolu var. Bunu satıp üzerine 300 TL ekleyip DS5'e geçmek hem de 2 yıl garantili kullanmak istiyorum. Sizce mantıklı mıdır? Yarış ve spor oyunları oynuyorum. F1 2021 için PC'de adaptive trigger dahil tam destek olduğu yazmakta. Tavsiyelerinize açığım.

Elimde garantisi bitmek üzere değişimden gelmiş Xbox kolu var. Bunu satıp üzerine 300 TL ekleyip DS5'e geçmek hem de 2 yıl garantili kullanmak istiyorum. Sizce mantıklı mıdır? Yarış ve spor oyunları oynuyorum. F1 2021 için PC'de adaptive trigger dahil tam destek olduğu yazmakta. Tavsiyelerinize açığım.

Xbox kolu kullanmadım ama 2 haftadır DualSense kullanıyorum hemen hemen çoğu oyunda tak çalıştır çalışmayan oyunlarda da dualsensex uygulamasıyla kolayca Xbox olarak tanıtıp çalıştırabiliyosun dualsensex uygulamasıda bazı oyunlara adaptive trigger desteği getirdi Forza 5 RDR2 gibi getirmeye de devam edecekler gibi duruyor bence seni üzmez bendeki kolun sağ tarafındaki titreşim motoru sola nazaran çok güçsüz çalışıyor garantiye yollayacağım genel olarak memnunum 2 saatte şarj ediyorum 2-3 gün beni götürüyor sadece sağdaki titreşim motoru çok zayıf çalışıyor o da sanırım kolum sorunlu diyedir.

Bir taraf daha az çalışabilir. Genelde çoğu kolda böyle.

Şarj seviyesi için çeşitli programlar mevcut. Şahsen ben kullanmıyorum. Şarj olurken ışık farklı, dolduğunda farklı. Bunu yine programlardan değiştirebiliyorsunuz.

Ben PC'den şarj ediyorum ama şarj istasyonları uygun, onları da tercih edebilirsiniz.

Hocam DualSens'le FIFA oynadınız mı? Titreşim var mı FIFA'da?

Geri
Yukarı