PC mi, PS4 mü?

Buğra Koyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir konuda kararsız kaldım. 3000 TL bütçem var eğer PC alırsam bu fiyata alacağım. PS4 alırsam kalan paraya da oyun almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC al. PS5 2 sene sonra çıkacak 1 sene içinde baya bir oyuncu PS4'ten geçiş yapacaktır.(eğer fiyatı yüksek olmazsa konsol sevenler konsoldan devam ederler.) Geçiş olmasa bile PC öneririm FPS oyunları zevkini konsoldan alamazsınız birde bir başka arkadaşın dediği gibi yükseltme de büyük bir artı. Son olarak da şimdi bazı kişiler FPS PC de iyiyse futbol ve yarış da PS4'te iyi diyebilir belki. Eğer o zevki istiyorsan bir F710 veya F310 alıp halledersin.(yarış oyunları neyse de klavyeden futbol baya bir zor ben oynayamam.) PC'yi de TV'ye bağlarsın büyük ekranlı güzel çözünürlüklü bir TV ise kanepeden oynarsın eğer kablosuz bir gamepad aldıysan.

PS4'e özel oyunları umursamıyorsan, PC al

PC de iyi ve uzun omurlu olmasi icin en az GTX 1060 alman lazim ki sadece o PS4 parasi.

Bilmem anlatabildim mi ?(n)

Şöyle bir durum var oyunlar FPS açısından PC, daha stabil. Aynı zamanda PS oyunları olması gerektiğinden de pahalı. Yani 5 oyun daha alacaksa, güzel bir PC parası çıkar. PC daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden PC.

PS4'e özel oyunları umursamıyorsan, PC al

Şöyle bir durum var oyunlar FPS açısından PC, daha stabil. Aynı zamanda PS oyunları olması gerektiğinden de pahalı. Yani 5 oyun daha alacaksa, güzel bir PC parası çıkar. PC daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden PC.

Siz sanirim oyunlaro 200 300 liradan hesapladiniz.

Ps ekosisteminden haberi olmayanlarim boyle elestri yapmasin. En fazla 100 liraya takas yaoarak bir suru oyun alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı