PC’yi satıp Xbox Series X+4K monitör almak mantıklı mı?

Çoğu oyunda 4K 30FPS+RTX veya 4K 60FPS oyun deneyimi sunacak. En azından çıkan haberler onu gösteriyor.

Ek olarak attığınız monitörün açıklamasında teşhir ürünü olduğu ve piksel hatası olduğu yazıyor. Görmediyseniz belirteyim.

Bence bilgisayarın iyi. Değiştirmeye değmez. En kötü ilerde ekran kartını RTX bir kartla değiştirip devam edersin.
Teşhir ürün olduğunu görmemiştim. Belirttiğiniz için teşekkür ederim.

Teşhir ürün olduğunu görmemiştim. Belirttiğiniz için teşekkür ederim.

Monitör ilk olarak 5ms ve 60Hz. Hem çok düşük bir yenileme hızına hem de yüksek bir gecikme değerine sahip. İkinci olarak 4K'nın keyfini 27 inç te çıkaramazsınız hatta insanın gözünü rahatsız ediyor. Eğer 4K hevesiniz varsa 30inçten altını kesinlikle düşünmeyin.

Kesinlikle hayatının yanlışını yaparsın o monitör bayağı giriş seviyesi zaten oyun fiyatları ortada onun yerine Xbox One kontrolcüsü al.

RX5700 R5 3600’lü sistemimi, monitörümü, ekipmanlarımı, Steam hesabımı satıp Xbox Series X+bu monitörü almayı planlıyorum. Bir de 1 yıllık Gamepass alacağım. Kafamda ise birkaç soru işareti var. Güncel oyunlar Gamepass’e gelecek mi? 4K 60FPS+RTX deneyimini sunabilecek mi? Aldıktan sonra bilgisayarı sattım diye pişman olur muyum?

Paran yeterse mantıklı ama, bence PlayStation 5 al.

Paran yeterse mantıklı ama, bence PlayStation 5 al.
Ben de özel oyunları için PS5 almak istiyorum. Fakat her oyun için 700 TL veremem. XBOX tercih etmemin sebebi GamePass sistemi. RDR2 gibi bir oyun bile GamePass’e geldi. Bilgisarı birkaç güne satıp parayı dolara çevireceğim. Konsollar beklentimin altında olursa biraz daha katıp daha iyi bir PC almayı planlıyorum. Eğer PS5’e de GamePass gibi bir sistem gelirse düşünmenden sadece özel oyunlar için satın alabilirim.

Ben de özel oyunları için PS5 almak istiyorum. Fakat her oyun için 700 TL veremem. Xbox tercih etmemin sebebi Gamepass sistemi. RDR2 gibi bir oyun bile Gamepass’e geldi. Bilgisarı birkaç güne satıp parayı dolara çevireceğim. Konsollar beklentimin altında olursa biraz daha katıp daha iyi bir PC almayı planlıyorum. Eğer PS5’e de Gamepass gibi bir sistem gelirse düşünmenden sadece özel oyunlar için satın alabilirim.

Sana Sony'nin Game Pass gibi sistem yapacağının garantisini veremem ama çok yüksek olasılıkla Sony geri kalmaz ama PlayStation Store'da her mevsim başı sonu %60'a varan indirimlerle alabilirsin.
Kafam çok karıştı. Sanırım PC’yi şu an satmayacağım konsol çıktığında beklentiden yüksek olursa düşünebilirim. Mesaj yazan herkese teşekkür ederim.

Umarım faydamız dokunmuştur sana.

Sana Sony'nin Game Pass gibi sistem yapacağının garantisini veremem ama çok yüksek olasılıkla Sony geri kalmaz ama PlayStation Store'da her mevsim başı sonu %60'a varan indirimlerle alabilirsin.
Şu an dediğim gibi konsol çıkışlarını bekliyorum. İnsanlar deneyimlerini anlattıktan sonra karar vereceğim. Tek korkum ön siparişten sonra konsol fiyatlarına zam gelmesi.

Şu an dediğim gibi konsol çıkışlarını bekliyorum. İnsanlar deneyimlerini anlattıktan sonra karar vereceğim. Tek korkum ön siparişten sonra konsol fiyatlarına zam gelmesi.

Aynen insanlar denesinler ben PlayStation 5 almayı düşünüyorum Xbox Series X ile ne kadar fark olacak grafik olarak bence olmaz sonuçta PlayStation 5'inde GPU saat hızı çok yüksek ama karşılaştırma videolarına bakmak lazım. Stoklar tükenip fiyatlar artarsa kötü olur.
Muhteşem nasıl atılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı