Perşembe günü dayak yiyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar okuldan yeni geldim. Neyse çok fazla tutmadan anlatıyorum. Elemanlar beni 2. teneffüste koridorda sıkıştırdılar 7-8 kişi. Kavgalı olduğum eleman yakamdan tutmuş vaziyetteyken, nöbetçi hocanın arkadan 'Ayrıl' diye bağırmasıyla başlamadan bitti. Eleman da bana 'nasıl olsa çıkışta görüşeceğiz' dedi.(daha kaba bir şekilde dedi de forum kuralları gereği söylemem uygun olmaz.) Ben de 2 seçenek arasında kaldım. Ya erkeklik gururu ayağına dayak yiyecektim ya da olayı gidip, müdüre anlatacaktım. Ben de yüzümün dağılmasını istemediğim için müdüre gittim, olayı anlattım. Daha sonra nöbetçi öğrenci kavgalı olduğum elemanı getirdi, karşılıklı oturduk olayın aslını anlattım. Müdür de elemanın beni dövmesi sonucunda kariyerini çok kötü bir şekilde etkileyeceğini abarta abarta anlattı. Müdüre kıl kaptım çünkü bütün dayak senaryolarını benim üzerimden anlattı. İsmimi vermek istemiyorum bu sebepten ötürü X diyelim. Bir kere de X seni dövebilir demedi. Neyse arkadaşlar olaylar bu şekildeydi ister inanın ister inanmayın. Ben yüzüm dağılmadığı için çok mutluyum. Beni canı gönülden destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Kurgu diyenler gelmeden kaçıyorum ben.

Arkadaşlar okuldan yeni geldim. Neyse çok fazla tutmadan anlatıyorum. Elemanlar beni 2. teneffüste koridorda sıkıştırdılar 7-8 kişi. Kavgalı olduğum eleman yakamdan tutmuş vaziyetteyken, nöbetçi hocanın arkadan 'ayrıl' diye bağırmasıyla başlamadan bitti. Eleman da bana 'nasıl olsa çıkışta görüşeceğiz' dedi.(Daha kaba bir şekilde dedi de forum kuralları gereği söylemem uygun olmaz.) ben de 2 seçenek arasında kaldım. Ya erkeklik gururu ayağına dayak yiyecektim ya da olayı gidip, müdüre anlatacaktım. Ben de yüzümün dağılmasını istemediğim için müdüre gittim, olayı anlattım. Daha sonra nöbetçi öğrenci kavgalı olduğum elemanı getirdi, karşılıklı oturduk olayın aslını anlattım. Müdür de elemanın beni dövmesi sonucunda kariyerini çok kötü bir şekilde etkileyeceğini abarta abarta anlattı. Müdüre kıl kaptım çünkü bütün dayak senaryolarını benim üzerimden anlattı. İsmimi vermek istemiyorum bu sebepten ötürü X diyelim. Bir kere de X seni dövebilir demedi. Neyse arkadaşlar olaylar bu şekildeydi ister inanın ister inanmayın. Ben yüzüm dağılmadığı için çok mutluyum. Beni canı gönülden destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Kurgu diyenler gelmeden kaçıyorum ben.

Geçmiş olsun kurtulmuşsun en azından.

Doğrusunu yapmışsınız. Erkekliğe toz kondurmayayım diye 7-8 kişiden dayak yemek akıl karı değil müdüre durumu anlatmakla en iyisini yapmışsınız. Buna rağmen sizle uğraşmaya devam ederse başı çok ağrır o yüzden daha fazla uğraşacağını sanmıyorum.

Müdürün "X" sizi dövebilir cümlesini kurmamasını ise konunun başında dediğiniz "benim yaşlarımda 5 kişiyi art arda dizersek adam tek yumruğu ile 'Carbon' atar bize." cümlenize bağlıyorum müdür de sizinle aynı düşünceye sahip olabilir.

Bir süre ispiyoncu, korkak, süt çocuğu gibi sözlerle anılabilirsin ancak aldırış etme. 7-8 kişi toplayıp bir insanı olayın aslını dinlemeden dövmeye gelen birinin fındık kadar beyni yoktur zaten. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Doğrusunu yapmışsınız. Erkekliğe toz kondurmayayım diye 7-8 kişiden dayak yemek akıl karı değil, müdüre durumu anlatmakla en iyisini yapmışsınız. Buna rağmen sizle uğraşmaya devam ederse başı çok ağrır o yüzden daha fazla uğraşacağını sanmıyorum.

Müdürün "X" sizi dövebilir cümlesini kurmamasını ise konunun başında dediğiniz "benim yaşlarımda 5 kişiyi art arda dizersek adam tek yumruğu ile 'Carbon' atar bize." cümlenize bağlıyorum müdür de sizinle aynı düşünceye sahip olabilir.

Bir süre ispiyoncu, korkak, süt çocuğu gibi sözlerle anılabilirsin ancak aldırış etme. 7-8 kişi toplayıp bir insanı olayın aslını dinlemeden dövmeye gelen birinin fındık kadar beyni yoktur zaten. Geçmiş olsun.
Hocam hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim gerçekten. Siz söylemeseydiniz müdüre gitmek aklıma bile gelmezdi. Biraz üstü kapalı anlattım çünkü direk eve geldim size yazdım baya acıktım şimdi yemeğimi bitirdim detaylara geçiyorum. Eleman karşıma geçtiği zaman dik dik bana baktı tabii. Sonra aradan 30-45 saniye bir sessizlik olduktan sonra müdür konuya girdi. Bende olayların aslında bildiği gibi olmadığını anlatmaya çalıştım elemana. En sonunda müdür el sıkışmamızı istedi ben elimi uzattım eleman aynı şekilde karşılık vermediği için bir süre elim boşta kaldı sonra da geri çektim elimi. Belki bunu demek bana düşmez ama siz siz olun öğrenciyken, aşk işlerine hiç bulaşmayın. En mantıklısı iş hayatına atıldıktan sonra sevgili yapmak. Zaten biraz oturup, mantıklı düşündüğünüz zaman lise aşklarının genellikle evliliğe kadar gitmediğini bilirsiniz. Bu durumda zamanınızı ve paranızı boşa harcamış olacaksınız. Karar size kalmış elbet sonuçta herkes kendi hayatından sorumlu. Tekrardan bana yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Hocam hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim gerçekten. Siz söylemeseydiniz müdüre gitmek aklıma bile gelmezdi. Biraz üstü kapalı anlattım çünkü direk eve geldim size yazdım bayağı acıktım şimdi yemeğimi bitirdim detaylara geçiyorum. Eleman karşıma geçtiği zaman dik dik bana baktı tabii. Sonra aradan 30-45 saniye bir sessizlik olduktan sonra müdür konuya girdi. Bende olayların aslında bildiği gibi olmadığını anlatmaya çalıştım elemana. En sonunda müdür el sıkışmamızı istedi ben elimi uzattım eleman aynı şekilde karşılık vermediği için bir süre elim boşta kaldı sonra da geri çektim elimi. Belki bunu demek bana düşmez ama siz siz olun öğrenciyken, aşk işlerine hiç bulaşmayın. En mantıklısı iş hayatına atıldıktan sonra sevgili yapmak. Zaten biraz oturup, mantıklı düşündüğünüz zaman lise aşklarının genellikle evliliğe kadar gitmediğini bilirsiniz. Bu durumda zamanınızı ve paranızı boşa harcamış olacaksınız. Karar size kalmış elbet sonuçta herkes kendi hayatından sorumlu. Tekrardan bana yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

En iyisini yaparsınız. Bu yazıyı başka bir konuda da paylaşmıştım.

Şu anda 12. sınıf öğrencisiyim ve üniversiteye hazırlanıyorum bunu samimi söylüyorum elime bugüne kadar hiç bir kızın eli değmedi. Hoşlandığım da oldu platonik (7. sınıftan 9. sınıfın sonuna kadar) olduğumda. Doğru kişiyle emin olun zamanı geldiğinde karşılaşırsınız. Ben de sizin gibiyim pek sosyal değilimdir. Hoşlandığım hiç kimseye açılmadım çünkü bunun ergenlik sebebi ile olduğunu biliyorum.

Size tavsiyem en azından üniversiteye kadar kimden hoşlanırsanız içinizde yaşayın. Tabii karşı tarafta size karşı bir şeyler hissediyorsa şansınızı deneyebilirsiniz. Ben böyle bir durumla hiç karşılaşmadığım için mümkün olduğunca uzak durmanızı öneririm. Dediğim gibi emin olun doğru kişi ile zamanı gelince karşılaşırsınız.

Arkadaşlar okuldan yeni geldim. Neyse çok fazla tutmadan anlatıyorum. Elemanlar beni 2. teneffüste koridorda sıkıştırdılar 7-8 kişi. Kavgalı olduğum eleman yakamdan tutmuş vaziyetteyken, nöbetçi hocanın arkadan 'Ayrıl' diye bağırmasıyla başlamadan bitti. Eleman da bana 'nasıl olsa çıkışta görüşeceğiz' dedi.(daha kaba bir şekilde dedi de forum kuralları gereği söylemem uygun olmaz.) Ben de 2 seçenek arasında kaldım. Ya erkeklik gururu ayağına dayak yiyecektim ya da olayı gidip, müdüre anlatacaktım. Ben de yüzümün dağılmasını istemediğim için müdüre gittim, olayı anlattım. Daha sonra nöbetçi öğrenci kavgalı olduğum elemanı getirdi, karşılıklı oturduk olayın aslını anlattım. Müdür de elemanın beni dövmesi sonucunda kariyerini çok kötü bir şekilde etkileyeceğini abarta abarta anlattı. Müdüre kıl kaptım çünkü bütün dayak senaryolarını benim üzerimden anlattı. İsmimi vermek istemiyorum bu sebepten ötürü X diyelim. Bir kere de X seni dövebilir demedi. Neyse arkadaşlar olaylar bu şekildeydi ister inanın ister inanmayın. Ben yüzüm dağılmadığı için çok mutluyum. Beni canı gönülden destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Kurgu diyenler gelmeden kaçıyorum ben.
Bak işteee çokta bir şey olmadan bitmiş olay : ). Yanlız bu tamamen bitmiş demek değildir, sen yinede çok yanaşma o kızada çocuğada.

Bak işteee çokta bir şey olmadan bitmiş olay : ). Yanlız bu tamamen bitmiş demek değildir, sen yinede çok yanaşma o kızada çocuğada.
Arkadaşlar rica etsem moderatörleri etiketler misiniz? Konuyu kapatsınlar. Ayrıca forumu fazla aktif kullanan birisi değilim. Olur da bir şey yazarsanız 4-5 ay sonra ancak görürüm. Hepinize tekrar teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı