Perşembe günü dayak yiyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaçarsan "korkak, ezik" olursun. Gidersen de en fazla dayak yersin ki bence haketmişsin. Halledebiliyorsan konuşarak çözmeye çalış.

Hocam şu an okumaktayım. 'Toxic' yapacaksanız hiç uğraşmayın.
sana demedim hocam ben lise 3deyim. adamlar demiş ailene danış , okululun ortasında dövemez vb. aileni karıştırırsan arkadaşlarınla aran bozulur. okulun ortasında da cok kavga gördüm. hocaya da kavga olmadan gidersen bişey cıkmaz o kavga olacak sonra çözüm arıcaksın . iyi günler

39 sayfayı okuyamadım büyük güne bir gün kalmış neye karar verdiniz?
Hazırlık yaptım kendimce. Youtube'de bir sürü video izledim. Onun dışında Xiaomi kullanıcısıyım ve güç tuşuna art arda 5 defa bastığım zaman seçtiğim kişilere acil durum çağrısı yolluyor. Fazla bir şey de aklıma gelmedi doğrusu. Fikriniz varsa buyurun açığım. Bir de eklemem gerek geç cevap veriyorum çünkü spam önlemek amacıyla biraz bekletiyor site.

Hazırlık yaptım kendimce. Youtube'de bir sürü video izledim. Onun dışında Xiaomi kullanıcısıyım ve güç tuşuna art arda 5 defa bastığım zaman seçtiğim kişilere acil durum çağrısı yolluyor. Fazla bir şey de aklıma gelmedi doğrusu. Fikriniz varsa buyurun açığım. Bir de eklemem gerek geç cevap veriyorum çünkü spam önlemek amacıyla biraz bekletiyor site.
Sen de arkadaşlarını topla okulda meydan muharebesi yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı