Persona 3 reload için resmi Türkçe dil desteği açıklandı!

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Persona 3 reloadın Sega asia sitesinde Türkçe dil desteği ile gelmesi konuşuluyordu. Artık resmiyete bindi oyunun Steam sayfasında Türkçe dil var.

1692793637923.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel haber, diğer oyunlarada gelir umarım. @pixeliko
Türkçe’den bağımsız oyunun yeni görüntüleri inanılmaz güzel duruyor, tekrar oynamam diyordum ama her gördüğüm şey isteğimi daha da arttırdı ve sanırım çıktığında bi 100 saat daha gömeceğim. Şuna baksanıza;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada türkçe olayı çok iyi oldu, oynamaktan bu zamana kadar fiyat ve dil desteği konusunda çekincesi olanlar için artık Game Pass ve resmi dil desteği var.

Türkçe'den bağımsız oyunun yeni görüntüleri inanılmaz güzel duruyor, tekrar oynamam diyordum ama her gördüğüm şey isteğimi daha da arttırdı ve sanırım çıktığında bir 100 saat daha gömeceğim. Şuna baksanıza;

Bu arada Türkçe olayı çok iyi oldu, oynamaktan bu zamana kadar fiyat ve dil desteği konusunda çekincesi olanlar için artık Game Pass ve resmi dil desteği var.

Oynamak için sabırsızlanıyorum! 4 golden birden bitsin de şu 3 reloadı bekleyen tayfada iyice yerimi alsam.

Geri
Yukarı