Pes sizce neden battı?

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Pes ve FIFA futbol oyunları olarak yıllarca en üstte durmuş zirve oyunlar iki oyun her yıl rekabete girdi ama pes lisans sorunları ve isminin değişmesiyle baya battı sizce başka neden kaynaklı olabilir?

Tam Quell'in videosunu izlemiştim ve foruma girmiştim :) Şu video gayet iyi açıklıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam Quell'in videosunu izlemiştim ve foruma girmiştim :) Şu video gayet iyi açıklıyor.
Aynı anda attık sanırsam.

Pes ve FIFA futbol oyunları olarak yıllarca en üstte durmuş zirve oyunlar iki oyun her yıl rekabete girdi ama pes lisans sorunları ve isminin değişmesiyle baya battı sizce başka neden kaynaklı olabilir?
FIFA`yı yapan şirket EA ve çok büyük bir şirket. PES`i yapan ise Konami.

Pesin oynanışının son zamanlarda çok yavaşlaması, yani oyuncular çok yavaş hareket ediyor ve yavaş koşuyor yavaş şut çekiyordu ve buda oyunu zorlaştırmaya ve zevksiz hale getirmeye başladı. Fifada bu olay yok oyun akıyor ve daha basit geliyor, ben bu yüzden Fifayı tercih ediyorum.

Arkadaşlar adam videoyu izleyip açmış zaten konuyu 😀

Geri
Yukarı