Ping ve FPS artırıcı paket satan yerler güvenilir mi?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Kartel

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar "quartiyorg" diye işletme sahibi var bunlar FPS arttırıcı paket sattıklarını iddia ediyorlar hatta ping azaltıcı paketleri falan da var. Benim sorum şu daha önce kullanan var mı? Memnun kaldı mı yoksa bunlara güvenilmez mi? Paramın boşa gitmesini istemiyorum.

Ghost spectre ( sanırsam böyle yazılıyordu ) kullanın daha iyi.
Wise'ın sistem ayarları ve Ghost'un gereksiz olan her şeyi temizle felsefesini taklit etmek dışında bir şey yapamazlar.
"40 FPS alıyordum. Hocaya götürdüm üflettim. Artık 120 FPS alıyorum." cümlesi kadar saçma belirtilenler.
Kısıtlı donanım ve kapalı Windows ekosisteminde oyunun dosyalarını açıp optimize etmiyorlarsa imkansız. Ediyorlarsa gene imkansız. 3 kat FPS istiyorsanız, sisteminizi güncelleyiniz. Basit ve normalde ücretsiz olarak erişebileceğiniz servisler için boşuna para ödemeyiniz.

Bu tür yapımcılar genelde bir yazılım hazırlar, bu yazılım bizim elle yaptığımız bazı performans ayarlarını otomatik yapar. Ayrıyeten de bir eleman TeamViewer, AnyDesk gibi programlar yardımıyla cihaza bağlanır ve elle de 3-5 işlem gerçekleştirir. Fakat büyük bir artış sunacağını söyleyemem. Aynı ayarları YouTube'dan veya internetteki kaynaklardan araştırıp sizde yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı