Platoniği olduğum kız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk önce Instagram üzerinden sohbet et. Çocuktan hayır cevabı alırsa ona ilgi göstermeye başla. Konuşurken kendin ol, olmadığın gibi gözükmeye çalışma. Dışarıda yemek işi eskidi ama yemeğe çıkıp birlikte vakit geçirebilirsiniz.
Sinema veya lunapark bunun gibi birlikte vakit geçirecek yerlerde güzel olur diye düşünüyorum.

Yaş farkı sıkıntı olabilir. Ama yinede siz açılın karar onun. Bu yaşlar bence ciddi ilişki için erken.
Ablam Lise 1'in başlarında sevgili yaptı ve şuan Lise 3'e geçti çok iyi anlaşıyorlar, kıskanıyorum bende 1 kere bile kavga etmemişlerdir. Ciddi ilişki olmasa bile onunla zaman geçirmek çok isterim.
İlişki uzmanı değilim fakat açılacağı çocuktan reddedilirse direkt olarak ona çıkma teklifi etmek mantıklı bir hamle gibi gelmiyor. Biraz zaman geçsin, ondan sonra çıkma teklifi edin.
Öyle yapacağım teşekkürler.

Teşekkür ederim, ilk Instagram'dan sohbet başlatıp yavaşla ilerletsem, ya da Betül'den yardım alsam olur mu?

Arkadaşım da çok yardımcı olur ve oluyor da. Onla da konuştum, deneyeceğim bakalım şansımı. Düşündükçe bile kalbim pırpır oluyor. 😄
Evet, ondan yardım alman işine yarayabilir. Ben önce samimi olmanızı tavsiye ederim. Sohbet ederek iyi temeller at, onun kuzeninden alacağın yardımı da araya katarsan olur bu iş. Tabii nasipte varsa 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı