PlayStation 3 alınır mı?

Dostlar, cevaplarınız için teşekkürler. Zaten hafta ici iş nedeni ile eve geldiğimde 2 3 saat oyun oynayacağım hafta sonları biraz fazla çalıştıracağım cihazı sorun olmaz benim için.

Bir de ikinci el piyasasında kırık PS3'ler satılıyor ve fiyatları da biraz uçuk sizce kırık mi almalıyım yoksa kırılmamış cihaz mi almalıyım?

Dostlar, cevaplarınız için teşekkürler. Zaten hafta ici iş nedeni ile eve geldiğimde 2 3 saat oyun oynayacağım hafta sonları biraz fazla çalıştıracağım cihazı sorun olmaz benim için.

Bir de ikinci el piyasasında kırık PS3'ler satılıyor ve fiyatları da biraz uçuk sizce kırık mi almalıyım yoksa kırılmamış cihaz mi almalıyım?

İlla PS3 alacaksanız kırık alın ve slim modellerden olsun.

Kırık ve Slim model alın korsana destek yokçuları takmayın.

Hocam temiz Slim hatta olursa süper Slim en güzeli olur. Ayrıca dediğiniz ışık hataları fat kasalarda yoğunlukta olmakta. Ben süper Slim kullandım 7 sene hiçbir şey yaşamadım acaba bu parti sıkıntılı mı diye bakmak bile aklıma gelmedi CUH'unu bile satarken öğrendim. Süper Slim alırsan kafan hepten rahat olur yani. Oyunlar 720P bunu göze alıyorsan da alabilirsin. PS4 , PS3 oyunlarını oynatmıyor eğer nostalji amaçlı alayım diyorsanız bence PS4'ten uzak durun :)
Bu arada süper Slim çok da sessiz çalışıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı