PlayStation 3 alınır mı?

Submarine03

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bu pandemiden dolayı evde sıkılıyorum. Bilgisayarımda yapacak bir şey bulamadım. PS3 almaya karar verdim. 2.el 700 800 TL'ye Letgo üzerinden Slim olanını buldum ama internette yazdığına göre PS3 arıza yapıyormuş. Sarı kırmızı ışık arızaları oluyormuş. Çözümü de meşakkatli oluyormuş bayağı. Yine de alınır mı yoksa taksit ile PS4 mü almalıyım?

Selamlar, bu pandemiden dolayı evde sıkılıyorum. Bilgisayarımda yapacak bir şey bulamadım. PS3 almaya karar verdim. 2.el 700 800 TL'ye Letgo üzerinden Slim olanını buldum ama internette yazdığına göre PS3 arıza yapıyormuş. Sarı kırmızı ışık arızaları oluyormuş. Çözümü de meşakkatli oluyormuş bayağı. Yine de alınır mı yoksa taksit ile PS4 mü almalıyım?
Aşırı yeni nesil oyun beklentiniz yoksa alınır. Ayrıca 3 yıldır PS3 kullanıyorum dediğiniz sorunla karşılaşmadım.

Slim almanızı tavsiye etmem ama normal kasa bir PS3 alabilirsiniz oynayacağınız oyunlar çok yeni olmayacağı sürede. Onun dışında PS 4 alın.

Alınır hocam bir sürü özel oyun var PS4 exculisive oyunlarının temel taşları PS3'te. Full HD TV'ye takın GTA 5 1080p oynatıyor PS4'le fark yok neredeyse alırsanız Slim kasa alın. Buradaki arkadaşlar çok zengin sanırım birisi şu alınır mı? Dese hemen illa bir üst modelini al derler. Adam PS3 alınır mı diyor? Sen gidiyorsun Series S al diyorsun nasıl bir kafa merak ediyorum o adam senin demenle Xbox Series S almayacak.

Haklısınız hocam, yeni nesil oyun oynayacaksa PS3 almak aşırı mantıksız olur.

Adamın yeni nesil oyunlarda gözü yok o yüzden PS3 soruyor zaten ya da bütçe meselesi veya idarelik almak istiyor olabilir.
PS4 alınır mı alınmaz mı tartışmaları başlıyorken PS3 almak mantıksız olur bence. Alabiliyorsan öncelik Xbox Series S. İkinci elde uygun fiyata PS4 bulursan onda da çok güzel oyunlar var.

Adam PS3 soruyor Series S diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı