PlayStation 3 alınır mı?

Bütçe yoksa alınabilir. Bütçe varsa yeni nesil konsol almak en mantıklısı.
Bozulma konusuna ise her elektronik alet bozulabilir. Bildiğim kadarıyla PS3 slim ve süper slim kasaların kronik sarı ışık hatası yok bu yüzden alacaksanız bence fat kasa almayın ve temiz kullanılmış PS3 almaya özen gösterin.
Konsolun CECH numarasını söylerseniz daha iyi olur.

Selamlar, bu pandemiden dolayı evde sıkılıyorum. Bilgisayarımda yapacak bir şey bulamadım. PS3 almaya karar verdim. 2.el 700 800 TL'ye Letgo üzerinden Slim olanını buldum ama internette yazdığına göre PS3 arıza yapıyormuş. Sarı kırmızı ışık arızaları oluyormuş. Çözümü de meşakkatli oluyormuş bayağı. Yine de alınır mı yoksa taksit ile PS4 mü almalıyım?

Hocam cihaz 14 yaşında çoğu oyunda yeterli performans vermez.

Normalde alınır o biçim fakat bu devirde bu fiyatlara hiç mantıklı değil onun yerine emülatör ile oyunlarını oynarsınız fakat çok istiyorsanız süper slim ya da şişman kasa alabilirsiniz.

Normalde alınır o biçim fakat bu devirde bu fiyatlara hiç mantıklı değil onun yerine emülatör ile oyunlarını oynarsınız fakat çok istiyorsanız süper Slim'ya da şişman kasa alabilirsiniz.

Emulatör stabil değil bir de tombik kasa alınmaz süper slimde alınmaz bir tek Slim kasa alınır bence.
Hocam siz niye Xbox'ın bu kadar haterısınız? Türkiye'de en ucuza oyunu oynamanın yolu Xbox ve arkadaşlar daha uzun süre gidecek cihaz önermişler.

Adam PS3 soruyor Xbox hateri değilim ama Xbox çöp geliyor Game Pass ile kurtarıyor.

Alınır hocam bir sürü özel oyun var PS4 exculisive oyunlarının temel taşları PS3'te. Full HD TV'ye takın GTA 5 1080p oynatıyor PS4'le fark yok neredeyse alırsanız Slim kasa alın. Buradaki arkadaşlar çok zengin sanırım birisi şu alınır mı? Dese hemen illa bir üst modelini al derler. Adam PS3 alınır mı diyor? Sen gidiyorsun Series S al diyorsun nasıl bir kafa merak ediyorum o adam senin demenle Xbox Series S almayacak.
1080 oynatmasının imkânı yok... 720p upscaled oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı