PlayStation 5 Slim vs normal sürüm

AMDİslemci

Centipat
Daha fazla  
Hangi sürümü almalıyım? Slim kullanan varsa ısınıyor mu ses çıkarıyor mu gibi cevapları verebilirse çok sevinirim. İkisi de aynı fiyat cdli almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal sürümü çok büyük diye şikayet edenler vardı tam bildiğim bir konu değil ama Slim modeli daha iyi olabilir.

Hangi sürümü almalıyım? Slim kullanan varsa ısınıyor mu ses çıkarıyor mu gibi cevapları verebilirse çok sevinirim. İkisi de aynı fiyat cdli almayı düşünüyorum.
Normal sürüm derken ? Ps3 ün Slim, Süper Slim ve Fat modelleri vardır. Slim ve Süper Slimi alabilirsin ama fat kasa sorun çıkaran cinsten

Slim model yeni çıktığı için pek tavsiye edilmiyor. Normal olan modele göre 1.5kg daha hafif bu da soğutma borularında azalma olduğunu gösterdi ancak abartılacak kadar ısınmıyor. Cihaz alınmaz diyenlere aldanmayın. YouTube videolarla dolu ve sürekli yenileri geliyor izleyin ve seçiminizi yapın.

Slim modelini kullanmak için stant şart öbür türlü elin falan çarpar düşer e ama standda kutudan çıkmıyor global fiyatı 30 dolar, Türkiye'ye gelirse bir 1000-1500 TL olur. Kutudan yatay kullanmak için 2 tane kalitesiz jöle gibi sallanan aparatlar çıkıyor aşağıdaki videoda da daha iyi açıklanmış

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşılaştırma 2020 model PS 5 ile yapılmış siz alırsanız CFI 1216a modelden alın çünkü hem daha sessiz, hem daha soğuk, hem nanometre daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı