PlayStation 5 vs Xbox Series X

• Konuyu başlatan NesQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

NesQ

Centipat
Daha fazla  
Ben PlayStation 5 almak istiyorum çünkü oyunları daha iyi ve PlayStation Pass de geldi
Ama aklımı karıştıran bir şey var PlayStation 5
De bazı FPS dalgalanmaları oluyor bu benim canımı sıktı çünkü ben şu anlık PC kullanmıyorum en iyi performansı almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Ayrıca televizyonum 2k

Bildiğim kadarıyla performans olarak bir fark yok sadece kağıt üzerinde xbox daha güçlü görünüyor. Ps özel oyunlara merakınız varsa ps almalısınız. Yoksa xbox tercih etmelisiniz. Gamepass için deniyorum oyun satın alırken genelde Xbox tarafında daha uygun oluyor.

Şuan piyasa ne durumda bilmiyorum ama ben konsol alırken 4k oyun oynatacak bir ekran kartı parasına konsolu almıştım. Yani pcden daha uyguna geliyordu şuan durum nedir bilmiyorum ama aynı paralara geliyor olsa bile konsol öneririm en azından hatalarla falan uğraşmadan direk oyun keyfi yaşarsınız.

Bildiğim kadarıyla performans olarak bir fark yok sadece kağıt üzerinde Xbox daha güçlü görünüyor. PS özel oyunlara merakınız varsa PS almalısınız. Yoksa Xbox tercih etmelisiniz. Game Pass için deniyorum oyun satın alırken genelde Xbox tarafında daha uygun oluyor.

Şu an piyasa ne durumda bilmiyorum ama ben konsol alırken 4K oyun oynatacak bir ekran kartı parasına konsolu almıştım. Yani PC'den daha uyguna geliyordu şu an durum nedir bilmiyorum ama aynı paralara geliyor olsa bile konsol öneririm en azından hatalarla falan uğraşmadan direk oyun keyfi yaşarsınız.

Ben The Last of Us 2 God of War: Ragnarök gibi oyunları oynamak istiyorum bir de şu aklımı çeldi dik kullanımda sıvı metal aşağı cihazı bozuyormuş

Xbox yerine ben PC tercih ederdim aynı oyunlar PC'de de var zaten. Xbox Series X almazdım ben. PS5 alırdım ama eğer exclusive oyunlar oynamayacaksam Xbox Series X yerine de PC tercih ederdim. Xbox gelen oyunlar PC'de var zaten. Amaç God of War gibi exclusive oyun oynamak ise her türlü PS5 alınır. Xbox kesinlikle almam alacak olsam da PC daha mantıklı zaten aynı içeriklere PC ile ulaşabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı