PlayStation 5 vs Xbox Series X

• Konuyu başlatan NesQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
Ben The Last of Us 2 God of War: Ragnarök gibi oyunları oynamak istiyorum bir de şu aklımı çeldi dik kullanımda sıvı metal aşağı cihazı bozuyormuş
Evet bunu bende duydum ama bu tercih etmemek için bir sebep olmamalı yatay kullanabilirsiniz. Bende series x var dik kullanıyorum bu cihazda da aynı sorun varmı araştırmadım.

Ben PlayStation 5 almak istiyorum çünkü oyunları daha iyi ve PlayStation Pass de geldi.
Ama aklımı karıştıran bir şey var PlayStation 5
De bazı FPS dalgalanmaları oluyor bu benim canımı sıktı çünkü ben şu anlık PC kullanmıyorum en iyi performansı almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Ayrıca televizyonum 2K.

PC almayacaksan PlayStation daha iyi gibi kullanmadım ama kol hassasiyetinin çok iyi olduğunu söylüyorlar eğer daha offline hikaye oyunu arıyorsan PS5 daha mantıklı ama Online kafada bir insan isen bence Xbox ve özellikle PC daha iyi tercih olur hem Xbox Game Pass daha dolu bir servis.

Ben PlayStation 5 almak istiyorum çünkü oyunları daha iyi ve PlayStation Pass de geldi.
Ama aklımı karıştıran bir şey var PlayStation 5
De bazı FPS dalgalanmaları oluyor bu benim canımı sıktı çünkü ben şu anlık PC kullanmıyorum en iyi performansı almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Ayrıca televizyonum 2K.

Zaten çoğu şeyde PS5 daha üstüne ama fiyatlarda Xbox çok daha iyi duruyor.

Ben The Last of Us 2 God of War: Ragnarök gibi oyunları oynamak istiyorum bir de şu aklımı çeldi dik kullanımda sıvı metal aşağı cihazı bozuyormuş.

Alakası yok çok nadir olan bir olay o konsol zaten dik olarak üretilmiş.

PS5 kesinlikle hocam neden diye soracak olursanız.
Oyun fiyatları eskiden PC için çok avantajlıydı şu an ise konsollar daha avantajlı oyunu alıp bitirip satabilirsiniz veya kardeşlik ile beraber çıkışında 2 kişi alarak yarı fiyata oynayabilirsiniz.
Bunlar harici kutulu alıp bitirip geri satabilirsiniz ayrıca uzun süre kullanınca çok daha rahat bir sistem benim 2013'te aldığım emektar hala takır takır oyun oynatıyor :D

PS5 kesinlikle hocam neden diye soracak olursanız.
Oyun fiyatları eskiden PC için çok avantajlıydı şu an ise konsollar daha avantajlı oyunu alıp bitirip satabilirsiniz veya kardeşlik ile beraber çıkışında 2 kişi alarak yarı fiyata oynayabilirsiniz.
Bunlar harici kutulu alıp bitirip geri satabilirsiniz ayrıca uzun süre kullanınca çok daha rahat bir sistem benim 2013'te aldığım emektar hala takır takır oyun oynatıyor :D

Steam artık eskisi gibi ucuz oyunda satmıyor Steam'deki oyunların fiyatı resmen yakında PS Store'yi geçecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı