PlayStation vs Xbox Series X

Oyun olarak bir bilgim yok. Ama konsol satışlarında PS5 daha önde. PS4 zaten XONE’dan 2 kat daha fazla sattı.
Xbox One zaten faciaydı Xbox için. Akıllanıp önemli bir sürü stüdyo aldı Microsoft. Keşke konsol ile birlikte Senua falan çıkartsaydılar en azında. İki tarafta oyunsuz giriş yaptı saçma şekilde zaten.

Xbox One zaten faciaydı Xbox için. Akıllanıp önemli bir sürü stüdyo aldı Microsoft. Keşke konsol ile birlikte Senua falan çıkartsaydılar en azında. İki tarafta oyunsuz giriş yaptı saçma şekilde zaten.
Akıllandılar tabii. Ama emin olun ki Xbox aldığı firmaları PS gibi özel olarak kullansaydı daha çok satardı şuan.

Yani ben PS5 almak aklıma daha çok yatıyor özel oyunlardan PlayStation'un kendisinden dolayı PS5 almayı planlıyorum Xbox bana iyi gelmiyor Gamepass'de o kadar iyi değil aynı oyunun 17 18 19 20'si var ben zaten bir tanesini oynarım bana mantıksız geliyor hele diğer tarafta Uncharted gibi oyunlar varken PS5 bence çok daha iyi.

Yani ben PS5 almak aklıma daha çok yatıyor özel oyunlardan PlayStation'un kendisinden dolayı PS5 almayı planlıyorum Xbox bana iyi gelmiyor Game Pass'de o kadar iyi değil aynı oyunun 17 18 19 20'si var ben zaten bir tanesini oynarım bana mantıksız geliyor hele diğer tarafta Uncharted gibi oyunlar varken PS5 bence çok daha iyi.
Bence de. TLOU2 varken Halo oynamam.

Xbox da pek bir şey yok. Bu arada PS5 i Amerikadan alacağım PS Store dan birşeyler alırken sıkıntı olur mu PS5 i Türkçe ye çeviririm herşeyi Türkiye yaparım olur mu öyle?
Ve oyunları yabancı alırsam daha ucuz olur mu herhangi birşey sıkıntı olur mu gelirken kutusundan çıkarıcak zaten.

PS5'in dualsense kolu ve özel oyunları çok güzel, fakat fiyatları sıkıntı eğer senin için problem olmayacaksa PS5 almanı öneririm. Eğer ben bir oyuna o kadar veremem diyorsan Xbox'ı öneririm, çünkü kendileri abonelik sistemini en iyi uygulayan firma. Eğer Xbox Game Pass Ultimate aboneliğini alırsanız yanında EA Play aboneliği hediye ediliyor. Ayrıca bu abonelik ile bilgisayar üzerinden Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz.

PS5'in dualsense kolu ve özel oyunları çok güzel, fakat fiyatları sıkıntı eğer senin için problem olmayacaksa PS5 almanı öneririm. Eğer ben bir oyuna o kadar veremem diyorsan Xbox'ı öneririm, çünkü kendileri abonelik sistemini en iyi uygulayan firma. Eğer Xbox Game Pass Ultimate aboneliğini alırsanız yanında EA Play aboneliği hediye ediliyor. Ayrıca bu abonelik ile bilgisayar üzerinden Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz.
Yani dönem başı bir oyun alırım pek sıkıntı olmaz yani.

Belki karar vermenizde yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı