POCO F5 Pro vs iPad Air 5 M1 8 GB

umut056

Picopat
Daha fazla  
Ben PUBG oynamak için cihaz alacağım. Cihaz var ama pek kullanışlı değil. POCO F5 Pro testlerini izledim ve diğer Android cihazlar gibi mermiler saçılmıyor ip gibi gidiyor çok rahat HS atılıyor. IPad'leri zaten biliyorsunuz mermiler ip gibi gidiyor ama F5 Pro testlerini izleyince sanki iPad'lerden bile daha düz gittiğini gördüm. Sizce mermiler hangisinde daha düz gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PUBG oynamak için cihaz alacağım. Cihaz var ama pek kullanışlı değil. POCO F5 Pro testlerini izledim ve diğer Android cihazlar gibi mermiler saçılmıyor ip gibi gidiyor çok rahat HS atılıyor. IPad'leri zaten biliyorsunuz mermiler ip gibi gidiyor ama F5 Pro testlerini izleyince sanki iPad'lerden bile daha düz gittiğini gördüm. Sizce mermiler hangisinde daha düz gider?
Öyle bir şey yok hocam 😂 İnanmayin böyle şeylere. Ayrica biri telefon diğeri tablet. Kiyaslamak biraz sacma geldi ben olsam iPad alirim.

Ben PUBG oynamak için cihaz alacağım. Cihaz var ama pek kullanışlı değil. POCO F5 Pro testlerini izledim ve diğer Android cihazlar gibi mermiler saçılmıyor IP gibi gidiyor çok rahat HS atılıyor. IPad'leri zaten biliyorsunuz mermiler IP gibi gidiyor ama F5 Pro testlerini izleyince sanki IPad'lerden bile daha düz gittiğini gördüm. Sizce mermiler hangisinde daha düz gider?

iPad Air 5 öneririm.

Hocam öyle bir kıyaslama yok😂 Ping veya ekranın tepkime hızıyla alakalı bir şeydir o. Ekran tepkime hızı poco f5pro da 1ms diye biliyorum yani gecikmesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı