POCO X3 Pro 5250 TL'ye alınır mı?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, Mart ayında POCO X3 Pro aldım 2.el 128 GB hafıza. Bir de TR cihazı. 5250TL ödedim. Normal mi yoksa kazıklandım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat hakkında bir şey söylemem ama o cihazın Güçle ilgili bir sorunu var gibiydi. @Umut Nas öyle bir şey vardı değil mi ? Ha oyun için aldıysanız iş görür.

Eğer güvenilirse al ama bir hasar durumuna bak ekran kamera vb çatlak var mı?

Kronik sorunlu diye biliyorum X3 Pro ve X5 Pro'yu

Telefonun pmic sorunu var, her an elde patlayabilir. Geçmiş olsun diyebilirim. OnePlus tavsiye ederim sonraki telefon olarak.
Mart ayında almışsınız zaten keşke o zaman sorsaydınız.
Tamir olmaz mı hocam reball yapıp daha kaliteli lehim kullanılsa sorun çözülmez mi?

@Umut Nas hocam elimde patlamadan satayım o zaman cihaz kondisyonu iyi 128GB TR cihazı kaça satabilirim satıp hangi modeli almalıyım? Ben işlemcisi güçlü diye Poco X3 PRO aldım.

Son düzenleme:
Tamir olmaz mı hocam reball yapıp daha kaliteli lehim kullanılsa sorun çözülmez mi?
Anakart değişimi ile çözülüyor, garantisi bitti ise ücretli değişim oluyor.
@Av. Güven Kurtul hocam elimde patlamadan satayım o zaman cihaz kondisyonu iyi 128GB TR cihazı kaça satabilirim satıp hangi modeli almalıyım?
Şu anda piyasayı bilmiyorum maalesef.

Ben 2 sene önce X3 Pro aldım. Tam garantisi bitmeye 1 hafta kala telefon bozuldu. Sürekli kendi kendini resetliyordu. Garantiye yolladım anakart değişti. En kötü garantide yaptırırsınız ama tabii ücret çıkabilir. Snapdragon 860 işlemcisiyle kötü olmayan bir cihaz performans açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı