Poligon olmadan Full DM aim gelişir mi?

@Armutvelimon hocam bir de şunu fark ettim Crosshair Placement'ım gelişti koşarken daha doğru yerlere koyuyorum ama Killer'imin çoğunu bu sayede almak beni üzüyor bir yandan da. Aniden bir adam çıksa refleks veremeyeceğim gibi geliyor.

Killer'i Crosshair placementla alıyorum çünkü genelde. Adam baktığım yerden çıkıyor hemen hop vuruyorum aimime katkısı olması için aniden refleksler yapmam vesayire gerekmiyor mu?

Hocam olması gereken o zaten hep reflex gösteremezsin bir de dereceli de önemli ama sen şu anlık DM gir yeter DM'den sonra biraz ranked girersen tamamdır zaten.

Hocam olması gereken o zaten hep reflex gösteremezsin bir de dereceli de önemli ama sen şu anlık DM gir yeter DM'den sonra biraz ranked girersen tamamdır zaten.
Arkadaşımı kırmak istemiyorum akşam saatlerinde birlikte 3,4 maç derecesiz atıyoruz. O normalde Elmas yan hesaptan benimle oynuyor derecesi yok ama her maç 30,40 vurduğu için altınlar, elmaslar denk geliyor takıma onlara karşı da oynuyorum. Dereceliye zaman kalmıyor ama bu da etkili oluyordur diye düşünüyorum. Vurmaya çalışıyorum yine de.

Hocam Aim Lab filan hikaye he geliştirir bir noktaya kadar o ayrı ama DM atmanız daha mantıklı olacaktır çünkü hem oyundayken mouse kabiliyetiniz gelişiyor ani refleksler gelişiyor Aim Lab'e göre daha canlı.

Hocam bir de şey sıkıntım var. Dereceli girdiğim zaman korkudan aim gidiyor. Adam görünce şaşırıyorum korkuyorum filan. Dereceli oynamamaktan olduğunu düşünüyorum.

Hocam korkmanıza gerek yok bende de bu vardı smurf hesabımda daha iyi olduğumu fark ettim bu sıkıntıdan kurtuldum sonuçta sadece puan kaybediyorsunuz büyütmeye gerek yok mentalinizi her zaman iyi tutun.

Hocam korkmanıza gerek yok bende de bu vardı smurf hesabımda daha iyi olduğumu fark ettim bu sıkıntıdan kurtuldum sonuçta sadece puan kaybediyorsunuz büyütmeye gerek yok mentalinizi her zaman iyi tutun.
Bu gün 10 dm filan atabildim 4 tanede dereceli + derecesiz. Diğer günlere göre az oldu ama iyidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı