Powercolor HD 6670 overclock

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul

KS
Mert Gürpüzer

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Voltaj hakkında pek bir şey anlamadım sadece yükteyken çektiği gücü göstermiş (1.15V) bem 1250 memory 850'de çekirdek frekansı için voltajı kaç yapayım ?

KS
Mert Gürpüzer

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
İyiymiş :) Recep abi IceQ soğutmaları Direct CU II soğutması kadar iyimi ? Powercolor ve Sapphire kartlar var ama onların soğutması nasıl ? XFX'i de merak ettim :D

KS
Mert Gürpüzer

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
IceQ nasıl peki ? Powercolor ve Sapphire soğutmaları iyimi ? Powercolor tek fanlı oluyor (geneli) bunlar yeterli mi ?

KS
Mert Gürpüzer

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Recep abi başka bir program önersen Rivatuner'dan hiç bir şey anlamadım da :) ATI Tray Tools ya da Catalyst'in Overdrive'ını mı kullanayım ?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Recep abi başka bir program önersen Rivatuner'dan hiç bir şey anlamadım da :) ATI Tray Tools ya da Catalyst'in Overdrive'ını mı kullanayım ?

RivaTuner'dan bir şey analamdıysan ATI Tray Tools'dan hiç birşey anlayamazsın. Amam CCC'yi kullanabilirsin. Bir de GPUTool var ama büyük ihtimalle kartını desteklemiyordur.

KS
Mert Gürpüzer

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
ATI Tray Tools'da ne yapacağımı az çok çözmüştüm :D ATI Overdrive nasıl?(ilk denemeler açısından)

Recep abi, ATI Overdrive'la 850 çekirdek 1100'de memory frekansı yaptım :) Şuan iyi bence

Recep abi eğer birini alacak olursan IceQ mu alırsın Powercolor mı? (DirectCU II deyip işin içinden çık :D )(HIS'in soğutmasına mı IceQ deniyor yoksa IceQ ayrı markamı?)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı