PowerColor nasıl bir markadır?

Amazon.com'dan bahsetmiyorum. Amazon.de'den bahsediyorum. Amazon.de Euro ile satiyor :). Seppette arti bir vergi felan gozukmuyor? Birde sayfa Turkce ve uyeligim var TR yaziyor.

Vergi ekleniyor fakat Amazon.de KDV indirimi uyguluyor. Eskiden mesela 60 euroluk fare 51 euroya geliyorkan şimdi direkt olarak 60 euroya geliyor. Yani Yazan fiyat tamamen doğru 256 euro olması lazım Red Devil 8GB. 1000 Lira civarina denk gelir. Hatta yazandan %1 %2 civari daha ucuza gelir. Ha şöylede bişey var daha ucuza MSI modeli alınabiliyor 249.99 euroya. Ben o fiyata almıştım.

Sipariş sepetinde en son alışverişi tamamlanın altında "veya Giriş yaptıktan sonra.." diye yazan linke tıklayınca zaten uyarı verecektir, sistemde kayıtlı adresiniz varsa.
Önerim; tek tek alacağınız ürünleri kontrol etmeniz.

Ödemenizi, Euro alarak yapınız. Aksi halde ya Amazon kurundan ya da bankanızın kurundan mağdur olabirisiniz.

Amazon.de Üzerinden Sistem Almak
Sorumu burada daha iyi acikladim. Cevaplari oraya yazarsaniz iyi olur.

Nasil yani? Simdi diyelim Amazon.de uzerinden 1100 Euro'luk bir sistem alacagim. Saticilari tamamen Amazon.de. Seppette 1100 Euro gosteriyor. Benim kredi kartimda 4650 TL var yani yaklasik 1200 Euro. Odeme kismina geldigimde TL secersem (Cunku kartta TL var.) ekstra bir ucret ya da vergi alir mi? Yoksa seppette gozuken 1100 Euro'nun TL'ye cevrilmisi kadar mi alir? @ebegümeci @REOAz

@ebegümeci Arkadaşın da dediği gibi alışverişi tamamlayan tıklayıp rastgele adres verdim Amazon.de'de. Sadece RAM'ler gonderilemiyormus. Onlarında kasadan biraz kısarak (Thermaltake C22 Snow yerine Aerocool Aero500) GSKİLL Trident Z RGB DDR4 16 GB almaya karar verdim (Arkadaşıma.). Genede hala yukarıda yazdığım soru gecerli lütfen cevaplayin.

Ödemenizi, Euro alarak yapınız. Aksi halde ya Amazon kurundan ya da bankanızın kurundan kur farkını yersiniz. :)
Hmm anladim. Yani Euro ile alisveris yaptigimizda sepetteki fiyat gecerli. O zaman bayagi ucuza geliyor ya. Normalde 4350'lik sistem Turkiyede i5 6500, MSI B150 Gaming M3, normal Corsair RAM'ler gelirken yurt disinda ayni butceye i7 7700, MSI H270 Gaming M3, GSKILL Tridient Z RGB geliyor. Cok hosuma gitti bu :). Sepetteki fiyatlara gumruk vs. de dahil sanirim oh keyf :D.

Normalde 4350'lik sistem Turkiyede i5 6500, MSI B150 Gaming M3, normal Corsair RAM'ler gelirken yurt disinda ayni butceye i7 7700, MSI H270 Gaming M3, GSKILL Tridient Z RGB geliyor. Cok hosuma gitti bu :). Sepetteki fiyatlara gumruk vs. de dahil sanirim oh keyf :D.
Gelmiyor.:)

Çünkü göndermiyorlar. Ah bir gönderseler( sadece bellekler gönderiliyormuş sizdede).:mad:

Satıcısı Amazon.de olursa sepetteki fiyat, başka bir satıcıysa muhtemel sadece ürün fiyatı+kargo yazar ki gümrüğe takılacak miktardaysa siz onu ürün fiyatı*0,18+ürün fiyatı + kargo olarak hesaplayın.:)

Not: Amazon.com ise 0,20 ile çarpınız.

@ebegümeci
Hayir ben sadece RAM gelmiyor dedim. Corsair'in LED RAM'ini secmistim. Alisverisi tamamla dedim. Sepetteki urunlerde sorun var dedi baktim RAM'ler Turkiye'ye gonderilmiyormus. O RAM'leri GSKIL Tridient Z RGB RAM'ler ile degistirdim. Su an denedim sectigim tum urunler sorunsuz Turkiye'ye gonderiliyor. Uzerinde Turkiye'ye gonderilmiyor yazisina bakmayin alisverisi tamamla dedikten sonra size gonderilemeyenleri yazar. Ozeillikle tum urunleri saticisi Amazon.de olanlari sectim zaten :). Yani sepetteki fiyata geliyor :).

Kardeşim Power Color yılların markası. Avrupada sıkı bir kitlesi var fakat bizim ülke için bir şey diyemiyorum özelliklede teknik servis konusunda.s Asus'un çizgi elektronikti galiba. Sapphire ve MSI markalarına isr servis point bakıyor. Youtube'de RX 480 ve markalarının bir kıyaslaması vardı izle istersen.

Geri
Yukarı