Pozitif teknolojiden alınan MacBook Air M1 hoparlöründe sorun var

Son durum nedir hocam bilgi verir misiniz pt nasıl bir iletişim kurdu?
Mailime şöye bir dönüş yapıldı:
Cihazınızın teknik servisimizin incelemesin geçerek çıkıcak raporunuza göre işlem yapılmaktadır. Cihazınızı kutu ve aksesuarları tam şekilde aşağıdaki gönderi kodu ile gönderebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılacak gerekli incelemler sonrasında size dönüş sağlanacaktır.
Bende aras kargoya verdim. Verirken hafiften bi korkmadım değil ordaki çalışana başına birşey gelmez demi dediğimde inşallah cevabını aldım :)
Dün telefonuma pozitif teknolojiden mesaj geldi kargo ellerine ulaşmış beni 3 gün içinde bilgilendireceklermiş. Ben değişeceklerini düşünüyorum sonuçta Apple'ın yetkili satıcısı apple destek ile konuşutuğumda (ilk gün göndermeden önce) bana isterseniz sizin yerinize pozitif teknolojiden randevu alabilirim demişti bende gerek yok teşekkürler demiştim.Eğer değişimi kabul etmezlerse apple destekle görüşecem apple ya da pozitif teknoloji biri değişmek zorunda çünkü.
Şu ana kadar pozitif teknolojiden memnun kaldığımı söyleyebilirim.Teknolojik cihaz sonuçta appledan alsamda böye bir sıkıntı olabilirdi önemli olan firmanın mağdur etmemesi.Pozitif teknoloji değişim sürecinde apple'ın prosedürlerini izliyor galiba yani daha doğrusu değişim cihazlarının parasını appledan alıyor o yüzden değişime çok sıkıntı çıkartan bir firma değil. Bakalım ne olacak gelişmeleri buraya yazacam ve daha ayrıntılı bir video çekip yayınlayacam.

Son söz olarak bence çok fazla bilgi kirliliği var pozitif teknoloji hakkında ( ürünleri eski vs... vs... ondan ucuz) diye bence öyle bir şey yok böyle şeyleri küçük firmalar düşünür Apple'ın iş ortağının böyle bir şey yapacağını düşünüyorum.Şuana kadar fena değil ama ne olacağıda belli olmaz.
Son durum nedir hocam bilgi verir misiniz pt nasıl bir iletişim kurdu?
Cidden şu an inanamıyorum bu gün yeni cihaz elime ulaştı değişmişler ama bu seferde MacBook Air yamuk çıktı sol ön ayak yere temas etmiyor. Düz bir çok zeminde denedim yamuk olduğuna eminim.Yarın tekrar iletişime geçip tekrar değişim isteyecem.

Son düzenleme:
Forumda birkaç kişi de daha tanık olmuştum ayak sorununa hocam bu da başka bir kronik sıkıntı galiba. Bende çıkmadı ayak sorunu.
Evet kronik olduğunu biliyorum ama benim ilk gelen cihazda bu sorun çıkmamıştı. Bu cihazda da çok az var ama ben yamuk MacBook kulanmam :D Yarın videosunu çekip atacam senden rica etsem o videodaki gibi kendi cihazını test eder misin ?

Rica etsem videonun başındaki gibi cam bir masada a4 kağıdı ile kendi cihazını testeder misin ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@monievonyy
Birde kişisel olarak fikrinizi merak ediyorum benim yamukluğum tam olarak videoda göründüğü gibi diğer arkadaşlara göre çok minimal sizce ikinci kez değişim yaparlar mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı