Pozitif Teknoloji'den Macbook Air M1 alınır mı?

Bluedad

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşime Macbook Air M1 baz model almaya karar verdim. 8 GB RAM, render vb. işlerle uğraşmayacağı için yeterli olacaktır. Microsoft Teams, Office ağırlıklı kullanılacağı ve fotoğraf vb. yedeklemesi bilgisayar üzerinde tutulmayacağı için 256 GB yeterli olur diye düşündüm. Ancak bazı sorularım var:

Pozitif teknoloji sitesi hakkında bilginiz var mı? Bu siteden alsak, bir sorun yaşar mıyız? Paketleme vs. sağlam yapılıyor mu? Ayrıca Apple resmi sitesinden alınca 14 günlük koşulsuz iade şartı bu sitede de geçerli mi?

Görüş ve yardımlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kardeşime MacBook Air M1 baz model almaya karar verdim. 8 GB RAM, render vb. işlerle uğraşmayacağı için yeterli olacaktır. Microsoft teams, Office ağırlıklı kullanılacağı ve fotoğraf vb. yedeklemesi bilgisayar üzerinde tutulmayacağı için 256 GB yeterli olur diye düşündüm. Ancak bazı sorularım var:

Pozitif teknoloji sitesi hakkında bilginiz var mı? Bu siteden alsak, bir sorun yaşar mıyız? Paketleme vs. sağlam yapılıyor mu? Ayrıca Apple resmi sitesinden alınca 14 günlük koşulsuz iade şartı bu sitede de geçerli mi?

Görüş ve yardımlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Linki atarsanız yardımcı olabilirim. Ve Apple, Hepsiburada, Trendyol'dan alın.

Bu arada moderatör diğer sorularımı niye silmiş? Bu nedir arkadaş? 3-4 soru sordum bir tanesi kalmış.
Evet PT'den alınır ancak her M1 konusunda söylüyorum. M1 daha tam gelişmiş bir çip değil. IO az uyumluluk ve optimizasyon az. Belki M2-M3 çıkarsa geçilir. Ayrıca M1 yerine Huawei MateBook düşünebilirsiniz.
İade ürünler filan mı satılıyor da bu kadar ucuz onu anlayamadım açıkçası.

Bu arada moderatör diğer sorularımı niye silmiş? Bu nedir arkadaş? 3-4 soru sordum bir tanesi kalmış.

İade ürünler falan mı satılıyor da bu kadar ucuz onu anlayamadım açıkçası.

Pt yetkili satıcı eğitim indirimi yüzünden ucuza ancak dediğim gibi M1 şu an normal kullanıcılar için gereksiz.

Pt yetkili satıcı eğitim indirimi yüzünden ucuza ancak dediğim gibi M1 şu an normal kullanıcılar için gereksiz.
Hocam normal Windows ultrabook alsak zaten 8000 TL minimum. Arada 1500 TL için Macbook alır geçerim diye düşünüyorum. Satarken hiç olmazsa PC kadar değer kaybetmez.

Geri
Yukarı