Profil fotoğrafı sizin için önemli mi?

Profil fotoğrafı sizin için önemli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    48
  • Anket kapandı .
Hayır bir önemi yok benim için ama profil fotosuz bir hesap kullanmam ben. :)
Her türlü profil fotoğrafında Vito, Niko, Roman, Little Jacob, Anime karakteri olana yardımcı olunur =)
Yok be, o kadar "anime" antisi değilim ben de izledim zamanında sadece insan yorum yaparken "sen malsın, anime izlemiyorsun püü" gibi yorumlar yapanları :D
Yok, öyle biri değilim =)

Evet, profil fotoğrafı ve kullanıcı ismi benim için önemlidir.

Bu bilgiler sosyal kimliklerimiz sonuçta. Çok saçma absürt isim ve fotoğraf birleşimlerini nedense ciddiye alamıyorum.

Arkadaşlar bu sorum sadece Technopat için geçerlidir. Şimdi şöyle ki;
Çoğu zaman burada teknik konular açılıyor. Örneğin; Ekran kartım şöyle... Mavi ekran yedim- gibi.
Şimdi ben bu konulara cevap yazıyorum fakat profil fotoğrafıma bakıp ona göre değerlendirir miydiniz? Yoksa profil fotoğrafı sizin için önemli değil mi?
Sizin profil fotoğrafınız her an bağırıp küfür edecek birinin profil fotoğrafı gibi. Üzgünüm...

Şu bedava havalı logo yapma videolarındaki siteden logo yapmış kişilere biraz farklı davranırım ama onun dışında yok

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 24
Aslında önemli değil benim için dedim az önce ama profil fotosunun önemi var. Seçtiğiniz foto ile az da olsa Sosyal kimliğinizi gösteriyorsunuz mesala benim profilmde Niko var bu hem favori oyun karakterimi hem de GTA sever olduğumu açıkça gösteriyordur heralde değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı