Programlama dili önerisi

zKaranfily0

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Bu yıl 9. sınıfa geçtim. İsteyerek gittiğim lisede bilişim teknolojileri bölümü bulunuyor. 9. sınıf hazırlıkmış. Daha 10. sınıfta meslek seçimi yapılıyormuş. Ben 9. sınıftan başlamak istiyorum. Udemy kursu falan alarak hangi yazılım dili ile başlayabilirim ve o dil ile kaliteli kurslar önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu yıl 9. sınıfa geçtim. İsteyerek gittiğim lisede bilişim teknolojileri bölümü bulunuyor. 9. sınıf hazırlıkmış. Daha 10. sınıfta meslek seçimi yapılıyormuş. Ben 9. sınıftan başlamak istiyorum. Udemy kursu falan alarak hangi yazılım dili ile başlayabilirim ve o dil ile kaliteli kurslar önerebilir misiniz?
Merhaba. Python C++ oneririrm.

Herhangi bir bölüm seçiminiz yoksa html css yani web tasarım ile başlayabilirsiniz

Önünde daha çok uzun zaman var şimdilik dilini çok iyi düzeye getirmeye çalışman bence yeterli bu sektör için en önemli kriter orta seviye ve üzeri ingilizce sonra başlıca dilleri başlangıç seviyesi öğrenip ufak projeler yap, en sevdiğinde uzmanlaş.

Geri
Yukarı