Protein tozu vs kreatin

Hardline'da şeker ve yağ oranı diğer ürünlere göre daha fazla ve sofra şekeri kullanıyorlar. Hardline önerenler büyük ihtimal hayatında başka supplement kullanmamış kişiler.

Supplementler ve BigJoy dışında hiçbir ürün almayın. Ayrıca Hardline diğer markalara göre kalitesiz olmasına rağmen daha pahalı.

Bu ürünü alıp geçin, sindirim eznimleri de içeriyor.
Anladım, son sorum olarak hızlı kargo kısmından hangisini önerirsiniz? İstanbul'da oturuyorum. BigJoy'dan mı alayım, yoksa Supplementler sitesinden mi Bigjoy alayım?

Anladım, son sorum olarak hızlı kargo kısmından hangisini önerirsiniz? İstanbul'da oturuyorum. BigJoy'dan mı alayım, yoksa Supplementler sitesinden mi Bigjoy alayım?
BigJoy ek olarak tek kullanımlık hediyeler gönderiyor ve indirim uyguluyorlar.

BigJoy'dan alacaksanız, kupon kısmına "big10" yazarsanız %10 indirim uygulanır.

Arkadaşlar normal şartlarda yarın maaş günü ile birlikte satın almayı planlıyordum. Ama Türkiye'miz sağ olsun, bugün bir yerden daha soğudum. Yaklaşık ortalama %20-25 oranlarında zam gelmiş. Günlüğe vurunca 1 hafta önce servisi 11 TL'ye geliyordu. Şu an aynı ürünün servisi 15 TL. Sanırsam almayacağım. Bilmiyorum, 800 TL veren 1050 TL'de verebilir ama soğuduktan sonra bir anlamı da kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı