PS 4 vs PS5

Spider-Man 2 70 euro değil 80 euro.
Aynen kardeşim kaynak?
Hocam Sterlin'le karıştırmış olabilirsiniz.

1692837032282.png

1692837042865.png

Hocam Sterlin'le karıştırmış olabilirsiniz.

Hocam oyun 70 dolar-70 euro değil mi mesela amerikada felan 70 dolardan çıkmadı mı oyun???

Amerika'ya da bakayım hemen. Evet Amerika'ya 70 dolardan çıkmış.

Eki Görüntüle 1914880

Kaynağım burda 70 dolar diğer paketi ise 79.99 dolarmış yani bu durumda niye spiderman 2 80 euro olsun ki??

@brkyozell hocam orda mısınız?

@624694 kardeşim oyun 70 dolar olduğu için 70 euro olduğunu sandım ve eskiden baktığım zaman 70 euro olarak gözüküyordu şimdi noldu acabada 80 euro oldu merak ediyorum zaten eskiden diğer konularda sadece emoji atıp mesaj bile atamamıştın çünkü bahanen kalmamıştı hatırlatırım.

Son düzenleme:
@brkyozell hocam orada mısınız?

@624694 kardeşim oyun 70 dolar olduğu için 70 euro olduğunu sandım ve eskiden baktığım zaman 70 euro olarak gözüküyordu şimdi ne oldu acabada 80 euro oldu merak ediyorum zaten eskiden diğer konularda sadece emoji atıp mesaj bile atamamıştın çünkü bahanen kalmamıştı hatırlatırım.

Yok ben kasıtlı olarak açıklama yapmıyorum size.
“Sessizlik bir insana verilebilecek en güzel cevaptır”
Siz beğenmedimle hahahahaha atmaya devam edin🫶🏿🫶🏿

Sessizlik bir insana verilebilecek en güzel cevaptır
:) bazıları için öyle ama toxciklik yapmayın demiştim ve o mesajıma bile beğenmedin emojisini atmıştın zaten önceki konuda birşey söyleyemezdin dediklerimin hepsi doğruydu.

Siz beğenmedimle hahahahaha atmaya devam edin
Sen yaptığın için öyle yaptım başta toxcik gibi davranmasaydın zaten birşey olmayacaktı dostum :)

Bu PS5’de şu ekran kartı işlemci var PS4’de şu var cart curt diyenleri takmayın “optimizasyon”lu çıkıyor oyunlar konsolda. PS4’e çıkan tüm oyunları Elden Ring ya da GoW Ragnarök gibi oyunlar da dahil, rahat rahat 30 FPS oynarsın. Birkaç Sony oyununun frame sıkıntısı var sadece bu da maksimum iki üç yerde FPS’i 25’e düşürüyor bu kadar.

Geri
Yukarı